BİZİ TAKİP ET!

Temsilcilerimiz, TS Basketbol 2020 Avrupa elemelerinde sahne alacak

Keçiören Belediyesi Eller Gücü Spor Kulübü ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü, Tekerlekli Sandalye Basketbol 2020 Avrupa Kupası Elemeleri’nde sahne alacak.  

Uluslararası Tekerlekli Sandalye Basketbol Federasyonu (IWBF) tarafından düzenlenecek ön eleme maçları Almanya ve Fransa olmak üzere iki farklı şehirde gerçekleştirilecek. Takımlar, Avrupa Ligi 3’e katılma hakkı elde etmek için mücadele edecek. 

Temsilcilerimizden Keçiören Belediyesi Eller Gücü 24-28 Nisan tarihleri arasında Fransa’da, Şanlıurfa Engelliler ise 26-27 Nisan tarihleri arasında Almanya’da yapılacak ön eleme maçlarında ülkemizi temsil edecek. 

Temsilcilerimizin maç programları ise şöyle: 

26 Nisan Cuma 
TSİ 12:30 Keçiören Bld. Eller Gücü-KSS Mustang Konin
TSİ 19:15 Handibasket Le Puy – Keçiören Bld. Eller Gücü
27 Nisan Cumartesi
TSİ 09:30 Keçiören Bld. Eller Gücü-RBB Münich Iguanas
TSİ 13:45 Bergamo Sport Montello – Keçiören Bld. Eller Gücü

26 Nisan Cuma
TSİ 12:30 Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü-Dinamo Banco Di 
TSİ 19:15 Saint Avold-Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
27 Nisan Cumartesi 
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü-96 Rahden

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P