BİZİ TAKİP ET!

TFV Juri Özel Ödülü Ampute Futbol Milli Takımımızın

Türkiye Futbol Vakfı 2017 Yılı Ödül Töreni İstanbul’da yapıldı.

UEFA eski As Başkanı ve Türkiye Futbol Federasyonu Onursal Başkanı, Türkiye Futbol Vakfı Kurucu Üyesi Şenes Erzik başkanlığında oluşturulan 32 spor adamının jüri üyesi olduğu Türkiye Futbol Vakfı Ödül Töreni, Gayrettepe Point Otel’de gerçekleştirildi.

Türkiye Futbol Vakfı Başkanı Engin Verel gecede açılış konuşmasını yaptıktan sonra Spor Genel Müdürümüz Sn.Mehmet BAYKAN ile birlikte Jüri Özel Ödülünü Ampute Futbol Milli Takımımız adına Federasyon Başkanımıza takdim etti.

Ödül töreninin sunuculuğunu televizyon ve spor ailesinin başarılı ismi Emre Tilev üstlenirken, büyük jürinin oyları neticesinde, 2016-2017 sezonunun En İyi Kalecisi Fabricio Agosto Ramírez (BJK), En İyi Defans Oyuncusu Dusco Tosic (BJK), En İyi Ortasha Oyuncusu Emre Belözoğlu (Başakşehir), En İyi Forvet Oyuncusu Vagner Love (Alanyaspor), En İyi Teknik Direktör Şenol Güneş (BJK), En İyi Hakem Fırat Aydınus, ödüllerini aldılar.Duyurular

Genç Millilerimiz Junior Camp’a gidiyor.

18-22 Temmuz 2024 tarihleri arasında Belçika’nın Blankenberge kentinde gerçekleştirilecek olan “Junior Camp” etkinliğine ülkemizden 8 sporcu katılacaktır. İlk kafilemiz Ankara’dan yola çıktı. Sporcularımıza başarılar dileriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P