BİZİ TAKİP ET!

TFV Juri Özel Ödülü Ampute Futbol Milli Takımımızın

Türkiye Futbol Vakfı 2017 Yılı Ödül Töreni İstanbul’da yapıldı.

UEFA eski As Başkanı ve Türkiye Futbol Federasyonu Onursal Başkanı, Türkiye Futbol Vakfı Kurucu Üyesi Şenes Erzik başkanlığında oluşturulan 32 spor adamının jüri üyesi olduğu Türkiye Futbol Vakfı Ödül Töreni, Gayrettepe Point Otel’de gerçekleştirildi.

Türkiye Futbol Vakfı Başkanı Engin Verel gecede açılış konuşmasını yaptıktan sonra Spor Genel Müdürümüz Sn.Mehmet BAYKAN ile birlikte Jüri Özel Ödülünü Ampute Futbol Milli Takımımız adına Federasyon Başkanımıza takdim etti.

Ödül töreninin sunuculuğunu televizyon ve spor ailesinin başarılı ismi Emre Tilev üstlenirken, büyük jürinin oyları neticesinde, 2016-2017 sezonunun En İyi Kalecisi Fabricio Agosto Ramírez (BJK), En İyi Defans Oyuncusu Dusco Tosic (BJK), En İyi Ortasha Oyuncusu Emre Belözoğlu (Başakşehir), En İyi Forvet Oyuncusu Vagner Love (Alanyaspor), En İyi Teknik Direktör Şenol Güneş (BJK), En İyi Hakem Fırat Aydınus, ödüllerini aldılar.Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P