BİZİ TAKİP ET!

1. Lig

1. Lig
1. Lig
# Takımlar Ms G M A Y Av P
1 14 13 1 1174 687 487 27
2 14 12 2 1162 844 318 26
3 14 12 2 1003 821 182 26
4 14 10 4 1035 754 281 24
5 14 10 4 1108 890 218 24
6 14 8 6 826 962 -136 22
7 14 8 6 937 896 41 22
8 14 7 7 927 844 83 21
9 14 6 8 811 894 -83 20
10 14 4 10 792 863 -71 18
11 14 4 10 799 912 -113 18
12 14 3 11 808 1008 -200 17
13 14 1 13 656 974 -318 15
14 14 0 14 439 1128 -689 14
Müsabaka Haftası: 1
9 Eki 2021 15:00
KARABÜK DEMİR KARTAL GENÇ S.K.
68
68 61
HATAY B.B.S.K
61
2 Eki 2022
TUZLA B.E.S.K
56
56 65
İZMİR BORNOVA BARIŞGÜCÜ S.K.
65
2 Eki 2022
68 AKSARAY B.S.K.
51
51 77
KARABÜK DEMİR KARTAL GENÇ S.K.
77
2 Eki 2022 15:00
ANTALYA BŞB. ASAT SK
70
70 53
KOCAELİ E.B.S.K
53
2 Eki 2022 15:00
BURSA B.B.S
78
78 68
KKTC TEK. SAND. BASKT. TAKIMI S.K.
68
2 Eki 2022 15:00
HATAY B.B.S.K
100
100 27
GÜMÜŞHACIKÖY HAYAT E.S.K.
27
2 Eki 2022 15:00
1453 BESK S.K.
50
50 73
MUŞ BEDENSEL ENG. S.K.
73
2 Eki 2022 15:00
BATMAN E.S.K.
43
43 71
MARDİN KIZILTEPE E.B.S.K
71
9 Eki 2022 15:00
KKTC TEK. SAND. BASKT. TAKIMI S.K.
88
88 55
68 AKSARAY B.S.K.
55
Müsabaka Haftası: 2
9 Eki 2022 15:00
MARDİN KIZILTEPE E.B.S.K
67
67 47
ANTALYA BŞB. ASAT SK
47
9 Eki 2022 15:00
BATMAN E.S.K.
50
50 41
1453 BESK S.K.
41
9 Eki 2022 15:00
KOCAELİ E.B.S.K
72
72 78
TUZLA B.E.S.K
78
9 Eki 2022 15:00
İZMİR BORNOVA BARIŞGÜCÜ S.K.
59
59 72
BURSA B.B.S
72
9 Eki 2022 15:00
GÜMÜŞHACIKÖY HAYAT E.S.K.
40
40 68
MUŞ BEDENSEL ENG. S.K.
68
Müsabaka Haftası: 3
15 Eki 2022 15:00
MUŞ BEDENSEL ENG. S.K.
61
61 78
KARABÜK DEMİR KARTAL GENÇ S.K.
78
15 Eki 2022 15:00
ANTALYA BŞB. ASAT SK
50
50 45
BATMAN E.S.K.
45
15 Eki 2022 15:00
TUZLA B.E.S.K
64
64 61
MARDİN KIZILTEPE E.B.S.K
61
15 Eki 2022 15:00
KOCAELİ E.B.S.K
52
52 85
BURSA B.B.S
85
15 Eki 2022 15:00
68 AKSARAY B.S.K.
59
59 54
İZMİR BORNOVA BARIŞGÜCÜ S.K.
54
15 Eki 2022 15:00
HATAY B.B.S.K
97
97 87
KKTC TEK. SAND. BASKT. TAKIMI S.K.
87
15 Eki 2022 15:00
1453 BESK S.K.
71
71 50
GÜMÜŞHACIKÖY HAYAT E.S.K.
50
23 Eki 2022 15:00
İZMİR BORNOVA BARIŞGÜCÜ S.K.
78
78 81
HATAY B.B.S.K
81
Müsabaka Haftası: 4
23 Eki 2022 15:00
BATMAN E.S.K.
46
46 44
TUZLA B.E.S.K
44
23 Eki 2022 15:00
ANTALYA BŞB. ASAT SK
62
62 41
1453 BESK S.K.
41
23 Eki 2022 15:00
MARDİN KIZILTEPE E.B.S.K
51
51 58
BURSA B.B.S
58
23 Eki 2022 15:00
KOCAELİ E.B.S.K
56
56 78
68 AKSARAY B.S.K.
78
23 Eki 2022 15:00
KKTC TEK. SAND. BASKT. TAKIMI S.K.
67
67 54
MUŞ BEDENSEL ENG. S.K.
54
23 Eki 2022 15:00
KARABÜK DEMİR KARTAL GENÇ S.K.
105
105 29
GÜMÜŞHACIKÖY HAYAT E.S.K.
29
Müsabaka Haftası: 5
30 Eki 2022 15:00
MUŞ BEDENSEL ENG. S.K.
81
81 73
İZMİR BORNOVA BARIŞGÜCÜ S.K.
73
30 Eki 2022 15:00
GÜMÜŞHACIKÖY HAYAT E.S.K.
24
24 103
KKTC TEK. SAND. BASKT. TAKIMI S.K.
103
30 Eki 2022 15:00
TUZLA B.E.S.K
57
57 67
ANTALYA BŞB. ASAT SK
67
30 Eki 2022 15:00
BURSA B.B.S
81
81 56
BATMAN E.S.K.
56
30 Eki 2022 15:00
68 AKSARAY B.S.K.
49
49 77
MARDİN KIZILTEPE E.B.S.K
77
30 Eki 2022 15:00
HATAY B.B.S.K
87
87 57
KOCAELİ E.B.S.K
57
30 Eki 2022 15:00
1453 BESK S.K.
39
39 85
KARABÜK DEMİR KARTAL GENÇ S.K.
85
Müsabaka Haftası: 6
5 Kas 2022 15:00
MARDİN KIZILTEPE E.B.S.K
71
71 66
HATAY B.B.S.K
66
5 Kas 2022 15:00
TUZLA B.E.S.K
66
66 39
1453 BESK S.K.
39
5 Kas 2022 15:00
ANTALYA BŞB. ASAT SK
43
43 73
BURSA B.B.S
73
5 Kas 2022 15:00
BATMAN E.S.K.
50
50 54
68 AKSARAY B.S.K.
54
5 Kas 2022 15:00
KOCAELİ E.B.S.K
76
76 68
MUŞ BEDENSEL ENG. S.K.
68
5 Kas 2022 15:00
İZMİR BORNOVA BARIŞGÜCÜ S.K.
86
86 49
GÜMÜŞHACIKÖY HAYAT E.S.K.
49
5 Kas 2022 15:00
KKTC TEK. SAND. BASKT. TAKIMI S.K.
77
77 76
KARABÜK DEMİR KARTAL GENÇ S.K.
76
Müsabaka Haftası: 7
12 Kas 2022 15:00
MUŞ BEDENSEL ENG. S.K.
56
56 64
MARDİN KIZILTEPE E.B.S.K
64
15 Kas 2022 15:00
GÜMÜŞHACIKÖY HAYAT E.S.K.
31
31 81
KOCAELİ E.B.S.K
81
15 Kas 2022 15:00
KARABÜK DEMİR KARTAL GENÇ S.K.
69
69 53
İZMİR BORNOVA BARIŞGÜCÜ S.K.
53
15 Kas 2022 15:00
BURSA B.B.S
71
71 66
TUZLA B.E.S.K
66
15 Kas 2022 15:00
68 AKSARAY B.S.K.
69
69 63
ANTALYA BŞB. ASAT SK
63
15 Kas 2022 15:00
HATAY B.B.S.K
75
75 64
BATMAN E.S.K.
64
15 Kas 2022 15:00
1453 BESK S.K.
39
39 93
KKTC TEK. SAND. BASKT. TAKIMI S.K.
93
Müsabaka Haftası: 8
19 Kas 2022 15:00
ANTALYA BŞB. ASAT SK
52
52 74
HATAY B.B.S.K
74
19 Kas 2022 15:00
TUZLA B.E.S.K
50
50 61
68 AKSARAY B.S.K.
61
19 Kas 2022 15:00
BURSA B.B.S
76
76 40
1453 BESK S.K.
40
19 Kas 2022 15:00
İZMİR BORNOVA BARIŞGÜCÜ S.K.
64
64 67
KKTC TEK. SAND. BASKT. TAKIMI S.K.
67
19 Kas 2022 15:00
MARDİN KIZILTEPE E.B.S.K
116
116 4
GÜMÜŞHACIKÖY HAYAT E.S.K.
4
19 Kas 2022 15:00
KOCAELİ E.B.S.K
37
37 85
KARABÜK DEMİR KARTAL GENÇ S.K.
85
19 Kas 2022 15:00
BATMAN E.S.K.
56
56 60
MUŞ BEDENSEL ENG. S.K.
60
Müsabaka Haftası: 9
27 Kas 2022 15:00
MUŞ BEDENSEL ENG. S.K.
70
70 63
ANTALYA BŞB. ASAT SK
63
27 Kas 2022 15:00
GÜMÜŞHACIKÖY HAYAT E.S.K.
16
16 90
BATMAN E.S.K.
90
27 Kas 2022 15:00
KARABÜK DEMİR KARTAL GENÇ S.K.
75
75 65
MARDİN KIZILTEPE E.B.S.K
65
27 Kas 2022 15:00
KKTC TEK. SAND. BASKT. TAKIMI S.K.
82
82 39
KOCAELİ E.B.S.K
39
27 Kas 2022 15:00
68 AKSARAY B.S.K.
59
59 92
BURSA B.B.S
92
27 Kas 2022 15:00
HATAY B.B.S.K
86
86 64
TUZLA B.E.S.K
64
27 Kas 2022 15:00
1453 BESK S.K.
41
41 73
İZMİR BORNOVA BARIŞGÜCÜ S.K.
73
Müsabaka Haftası: 10
3 Ara 2022 15:00
KOCAELİ E.B.S.K
63
63 78
İZMİR BORNOVA BARIŞGÜCÜ S.K.
78
3 Ara 2022 15:00
68 AKSARAY B.S.K.
68
68 59
1453 BESK S.K.
59
3 Ara 2022 15:00
BURSA B.B.S
77
77 69
HATAY B.B.S.K
69
3 Ara 2022 15:00
TUZLA B.E.S.K
63
63 75
MUŞ BEDENSEL ENG. S.K.
75
3 Ara 2022 15:00
ANTALYA BŞB. ASAT SK
56
56 33
GÜMÜŞHACIKÖY HAYAT E.S.K.
33
3 Ara 2022 15:00
BATMAN E.S.K.
43
43 73
KARABÜK DEMİR KARTAL GENÇ S.K.
73
3 Ara 2022 15:00
MARDİN KIZILTEPE E.B.S.K
77
77 82
KKTC TEK. SAND. BASKT. TAKIMI S.K.
82
Müsabaka Haftası: 11
11 Ara 2022 15:00
1453 BESK S.K.
44
44 58
KOCAELİ E.B.S.K
58
11 Ara 2022 15:00
HATAY B.B.S.K
92
92 62
68 AKSARAY B.S.K.
62
11 Ara 2022 15:00
İZMİR BORNOVA BARIŞGÜCÜ S.K.
55
55 64
MARDİN KIZILTEPE E.B.S.K
64
11 Ara 2022 15:00
KARABÜK DEMİR KARTAL GENÇ S.K.
88
88 45
ANTALYA BŞB. ASAT SK
45
11 Ara 2022 15:00
GÜMÜŞHACIKÖY HAYAT E.S.K.
30
30 60
TUZLA B.E.S.K
60
11 Ara 2022 15:00
KKTC TEK. SAND. BASKT. TAKIMI S.K.
91
91 61
BATMAN E.S.K.
61
11 Şub 2023 15:00
MUŞ BEDENSEL ENG. S.K.
57
57 69
BURSA B.B.S
69
Müsabaka Haftası: 12
18 Ara 2022 15:00
MARDİN KIZILTEPE E.B.S.K
82
82 53
KOCAELİ E.B.S.K
53
18 Ara 2022 15:00
BATMAN E.S.K.
56
56 62
İZMİR BORNOVA BARIŞGÜCÜ S.K.
62
18 Ara 2022 15:00
ANTALYA BŞB. ASAT SK
80
80 108
KKTC TEK. SAND. BASKT. TAKIMI S.K.
108
18 Ara 2022 15:00
TUZLA B.E.S.K
48
48 102
KARABÜK DEMİR KARTAL GENÇ S.K.
102
18 Ara 2022 15:00
BURSA B.B.S
57
57 35
GÜMÜŞHACIKÖY HAYAT E.S.K.
35
18 Ara 2022 15:00
68 AKSARAY B.S.K.
60
60 59
MUŞ BEDENSEL ENG. S.K.
59
18 Ara 2022 15:00
HATAY B.B.S.K
77
77 60
1453 BESK S.K.
60
Müsabaka Haftası: 13
25 Ara 2022 15:00
GÜMÜŞHACIKÖY HAYAT E.S.K.
41
41 78
68 AKSARAY B.S.K.
78
25 Ara 2022 15:00
1453 BESK S.K.
41
41 81
MARDİN KIZILTEPE E.B.S.K
81
25 Ara 2022 15:00
KOCAELİ E.B.S.K
57
57 71
BATMAN E.S.K.
71
25 Ara 2022 15:00
İZMİR BORNOVA BARIŞGÜCÜ S.K.
62
62 44
ANTALYA BŞB. ASAT SK
44
25 Ara 2022 15:00
KKTC TEK. SAND. BASKT. TAKIMI S.K.
72
72 41
TUZLA B.E.S.K
41
25 Ara 2022 15:00
KARABÜK DEMİR KARTAL GENÇ S.K.
89
89 55
BURSA B.B.S
55
25 Ara 2022 15:00
MUŞ BEDENSEL ENG. S.K.
93
93 86
HATAY B.B.S.K
86
Müsabaka Haftası: 14
5 Şub 2023 15:00
MARDİN KIZILTEPE E.B.S.K
88
88 61
BATMAN E.S.K.
61
5 Şub 2023 15:00
KOCAELİ E.B.S.K
54
54 69
ANTALYA BŞB. ASAT SK
69
5 Şub 2023 15:00
İZMİR BORNOVA BARIŞGÜCÜ S.K.
65
65 42
TUZLA B.E.S.K
42
5 Şub 2023 15:00
KKTC TEK. SAND. BASKT. TAKIMI S.K.
77
77 59
BURSA B.B.S
59
5 Şub 2023 15:00
KARABÜK DEMİR KARTAL GENÇ S.K.
104
104 23
68 AKSARAY B.S.K.
23
5 Şub 2023 15:00
GÜMÜŞHACIKÖY HAYAT E.S.K.
30
30 57
HATAY B.B.S.K
57
5 Şub 2023 15:00
MUŞ BEDENSEL ENG. S.K.
62
62 51
1453 BESK S.K.
51

Duyurular

3-6 MART 2024 HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Lig, 1.Lig ve 2.Lig”  Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

03-06 MART ATAMALAR

 

SL TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.HF 2.03.2024 ANKARA ODTÜ SENTETİK ÇİM SAHA 12:30 ODTÜ TEKNOKENT S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. ZEKERİYA KÖLSÜN TOLGAHAN KAYADAN GÜROL SAKALLI MUSTAFA ÇAVUŞ
18.HF 3.03.2024 KAYSERİ ARGINCIK 2. NOLU SAHA 13.00 KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. PENDİK ENG. S. K. ÖMER FATİH ERGÜL İSMAİL ÖZMEN MEHMET EROL UTKU TUNAVELİOĞLU
18.HF 3.03.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. ABDULKADİR DÜZGÜN SELAHATTİN YILDIZ GÖZDE BEDİR AHMET ALANKA
18.HF 3.03.2024 İZMİR BORNOVA BEHÇET UZ REKR. ALANI FUT SAH. 13.00 İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. KONYA AMP. FUT. S.K. HÜSEYİN AYAZ RECEP DUMAN İSMAİL DÜNDAR SADIK KAYHAN
18.HF 3.03.2024 TRABZON AKYAZI 2 NOLU SAHA 13.00 ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. VOLKAN OĞUZ EROL EROĞLU ERDEM SARIASLAN MUSTAFA ÖZİZMİRLİ
18.HF 3.03.2024 G.ANTEP ŞAHİNBEY AKKENT SPOR TESİSLERİ 12.00 ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. TSK REH. MRK. ENG.S.K. OKAN GÜLDAL OKAN ŞENSOY MEHMET FATİH DELİÇAY NEŞET MERDİN
1.LİG TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
10.HF 3.03.2024 KAYSERİ ARGINCIK STADI 2. NOLU SAHA 11.00 ANADOLU ERCİYES ENG. S.K. ADANA AMPUTE S.K. ÖMER OZAN ERMAN METİN TAŞ RIDVAN TOP YASİN ŞAHİN
10.HF 3.03.2024 İSTANBUL SANCAKTEPE BLD SARIGAZİ STADYUMU 12:30 SANCAKTEPE BELEDİYE S.K. ANTALYA BŞ. BEL. S.K. MUSTAFA USLU FATİH DİKBEZ FIRAT KONURÇE YAHYA EROĞLU
10.HF 3.03.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOY SUNİ ÇİM SAHA 12.00 MP SAMSUN ENGELLİLER S.K. OLİMPİK YETENEKLER S.K. MEHMET HİMYERİ YUSUF EROL MEHMET ALİ GÜLKARA MURAT YÜZGEÇ
10.HF 3.03.2024 K.MARAŞ MERKEZ 1 SPOR KOMPLEKSİ 2 NOLU SAHA 13.00 K.MARAŞ AMPUTE S.K. SAKARYA BED. ENG. S.K. ŞEHMUS ÜNVERDİ SERHAT ERBAY TUT MEHMET ERAY USLU AHMET MADEN
2.LİG TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
9.HF 3.03.2024 G.ANTEP 25 ARALIK HOKEY ÇİM SAHASI 14.00 GAZİANTEP BEDENSEL ENG.S.K. SAMSUN BEDENSEL ENG.S.K. CENGİZ DEMİR AYDOĞAN YELTEPE EMRE ÇELİKBAŞ VEDAT TAŞDEMİR
9.HF 3.03.2024 BATMAN 75. YIL CUMHURİYET SENTETİK ÇİM SAHASI 13.00 BATMAN GÖKKUŞAĞI ENG. S.K. ANKARA AMPUTE S.K. AHMET PAKIRCI MURAT ÖZÇETİN ABDULKADİR KİRKİZ MURAT AKÇUN
9.HF 3.03.2024 İSTANBUL İSTOÇ SPOR TESİSLERİ 14.00 BAĞCILAR ENGELLİLER S.K. UYSAL HYD. KONYA BED. ENG.S.K. MURAT BAY YAKUP ÖZDEMİR MÜSLÜM CEYLAN MUSTAFA YONTAR
SL TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
19.HF 6.03.2024 İSTANBUL ŞİŞLİ BEL. AYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU SAH. 14:00 ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. MUSTAFA ÖZTÜRK HAYATİ TIRAK EMRE ÇELİKBAŞ UYGAR YAKUP OLGAR
19.HF 6.03.2024 ANKARA ANK .BB. AMPUTE FUT. PAR SAHASI-BATIKENT 15:00 ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. SERVET ÖLEKLİ HASAN ÇİFTÇİ ZİYA AYDEMİR MURAT YÜZGEÇ
19.HF 6.03.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 14:00 KONYA AMP. FUT. S.K. DEPSAŞ ENERJİ S.K. METİN TAMTEKİN SÜLEYMAN AKÇİT YUSUF BULUT NECMİ SADAY
19.HF 6.03.2024 GEBZE METİN OKTAY SPOR TESİSLERİ 13:00 GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. AHMET İLHAN AYDIN AHMET AYTAÇ ÖZÇELİK MUSA MUTLU İSMAİL AYDIN
19.HF 6.03.2024 ANKARA RHBLTS MERKEZİ 19 EYLÜL SPOR TESİSLERİ 13.00 TSK REH. MRK. ENG.S.K. ODTÜ TEKNOKENT S.K. SUAT ONAY CELAL ERTAŞ ZEYNEL CAMCI ALPASLAN ACIMERT
19.HF 6.03.2024 İSTANBUL PENDİK BEL. AMPUTE FUTBOL SAHASI 13.00 PENDİK ENG. S. K. ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. SELAMİ KARAHANCI BİLGECAN ARZUMAN GÜRKAN SEVİNÇ AYTEKİN BÜYÜKBAŞ

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

 

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P