BİZİ TAKİP ET!

2. Lig

2. Lig
# Takımlar Ms G M A Y Av P
1 9 8 1 625 507 118 17
2 9 7 2 601 500 101 16
3 9 7 2 613 451 162 16
4 9 6 3 609 510 99 15
5 9 6 3 602 578 24 15
6 9 6 3 569 454 115 15
7 9 5 4 528 523 5 14
8 9 3 6 548 610 -62 12
9 10 1 9 573 680 -107 11
10 9 1 8 491 612 -121 10
11 9 0 9 418 752 -334 9
Müsabaka Haftası: 1
27 Kas 2022 15:00
ŞANLIURFA BEDENSEL ENG. SP. KLB
41
41 66
ÇARŞAMBA BED. ENG. GNÇ. VE SP. KLB.(SAMSUN)
66
27 Kas 2022 15:00
AMED SPORTİF FAALİYETLER SP.KLB.
86
86 35
MERSİN AKDENİZ BLD. SP. KLB.
35
27 Kas 2022 15:00
KONYA ENGELLİLER SP. KLB.
58
58 55
İZMİR REHABİLİTASYON VE SP. KLB.
55
27 Kas 2022 15:00
PAMUKKALE BELEDİYE SP. KLB. (DENİZLİ)
55
55 37
MALATYA BYKŞ. BLD. SP. KLB.
37
27 Kas 2022 15:00
ENGELSİZ GAZİANTEP S.K
64
64 70
VAN BEDENSEL E.S.K
70
Müsabaka Haftası: 2
4 Ara 2022 15:00
İZMİR REHABİLİTASYON VE SP. KLB.
44
44 70
PAMUKKALE BELEDİYE SP. KLB. (DENİZLİ)
70
4 Ara 2022 15:00
MERSİN AKDENİZ BLD. SP. KLB.
44
44 77
KONYA ENGELLİLER SP. KLB.
77
4 Ara 2022 15:00
ÇARŞAMBA BED. ENG. GNÇ. VE SP. KLB.(SAMSUN)
52
52 59
AMED SPORTİF FAALİYETLER SP.KLB.
59
4 Ara 2022 15:00
MALATYA BYKŞ. BLD. SP. KLB.
62
62 61
ENGELSİZ GAZİANTEP S.K
61
4 Ara 2022 16:00
VAN BEDENSEL E.S.K
41
41 78
BETA ENERJİ ADANA E.S.K
78
Müsabaka Haftası: 3
11 Ara 2022 15:00
İZMİR REHABİLİTASYON VE SP. KLB.
60
60 47
MALATYA BYKŞ. BLD. SP. KLB.
47
11 Ara 2022 15:00
PAMUKKALE BELEDİYE SP. KLB. (DENİZLİ)
78
78 38
MERSİN AKDENİZ BLD. SP. KLB.
38
11 Ara 2022 15:00
KONYA ENGELLİLER SP. KLB.
60
60 46
ÇARŞAMBA BED. ENG. GNÇ. VE SP. KLB.(SAMSUN)
46
11 Ara 2022 15:00
ŞANLIURFA BEDENSEL ENG. SP. KLB
69
69 70
VAN BEDENSEL E.S.K
70
11 Ara 2022 15:00
BETA ENERJİ ADANA E.S.K
68
68 43
ENGELSİZ GAZİANTEP S.K
43
Müsabaka Haftası: 4
18 Ara 2022 15:00
VAN BEDENSEL E.S.K
42
42 63
AMED SPORTİF FAALİYETLER SP.KLB.
63
18 Ara 2022 15:00
ENGELSİZ GAZİANTEP S.K
53
53 61
ŞANLIURFA BEDENSEL ENG. SP. KLB
61
18 Ara 2022 15:00
MERSİN AKDENİZ BLD. SP. KLB.
50
50 74
İZMİR REHABİLİTASYON VE SP. KLB.
74
18 Ara 2022 15:00
ÇARŞAMBA BED. ENG. GNÇ. VE SP. KLB.(SAMSUN)
63
63 65
PAMUKKALE BELEDİYE SP. KLB. (DENİZLİ)
65
18 Ara 2022 15:00
MALATYA BYKŞ. BLD. SP. KLB.
76
76 66
BETA ENERJİ ADANA E.S.K
66
Müsabaka Haftası: 5
25 Ara 2022 15:00
ŞANLIURFA BEDENSEL ENG. SP. KLB
42
42 54
BETA ENERJİ ADANA E.S.K
54
25 Ara 2022 15:00
AMED SPORTİF FAALİYETLER SP.KLB.
75
75 55
ENGELSİZ GAZİANTEP S.K
55
25 Ara 2022 15:00
KONYA ENGELLİLER SP. KLB.
77
77 53
VAN BEDENSEL E.S.K
53
25 Ara 2022 15:00
İZMİR REHABİLİTASYON VE SP. KLB.
44
44 61
ÇARŞAMBA BED. ENG. GNÇ. VE SP. KLB.(SAMSUN)
61
25 Ara 2022 15:00
MERSİN AKDENİZ BLD. SP. KLB.
62
62 91
MALATYA BYKŞ. BLD. SP. KLB.
91
Müsabaka Haftası: 6
8 Oca 2023 15:00
VAN BEDENSEL E.S.K
52
52 67
PAMUKKALE BELEDİYE SP. KLB. (DENİZLİ)
67
8 Oca 2023 15:00
MALATYA BYKŞ. BLD. SP. KLB.
74
74 66
ŞANLIURFA BEDENSEL ENG. SP. KLB
66
8 Oca 2023 15:00
ÇARŞAMBA BED. ENG. GNÇ. VE SP. KLB.(SAMSUN)
90
90 49
MERSİN AKDENİZ BLD. SP. KLB.
49
8 Oca 2023 15:00
ENGELSİZ GAZİANTEP S.K
58
58 74
KONYA ENGELLİLER SP. KLB.
74
8 Oca 2023 15:00
BETA ENERJİ ADANA E.S.K
51
51 60
AMED SPORTİF FAALİYETLER SP.KLB.
60
Müsabaka Haftası: 7
15 Oca 2023 15:00
AMED SPORTİF FAALİYETLER SP.KLB.
74
74 54
ŞANLIURFA BEDENSEL ENG. SP. KLB
54
15 Oca 2023 15:00
KONYA ENGELLİLER SP. KLB.
53
53 48
BETA ENERJİ ADANA E.S.K
48
15 Oca 2023 15:00
PAMUKKALE BELEDİYE SP. KLB. (DENİZLİ)
81
81 52
ENGELSİZ GAZİANTEP S.K
52
15 Oca 2023 15:00
İZMİR REHABİLİTASYON VE SP. KLB.
67
67 59
VAN BEDENSEL E.S.K
59
15 Oca 2023 15:00
ÇARŞAMBA BED. ENG. GNÇ. VE SP. KLB.(SAMSUN)
84
84 70
MALATYA BYKŞ. BLD. SP. KLB.
70
Müsabaka Haftası: 8
22 Oca 2023 15:00
MALATYA BYKŞ. BLD. SP. KLB.
67
67 48
AMED SPORTİF FAALİYETLER SP.KLB.
48
22 Oca 2023 15:00
ŞANLIURFA BEDENSEL ENG. SP. KLB
63
63 79
KONYA ENGELLİLER SP. KLB.
79
22 Oca 2023 15:00
BETA ENERJİ ADANA E.S.K
51
51 50
PAMUKKALE BELEDİYE SP. KLB. (DENİZLİ)
50
22 Oca 2023 15:00
ENGELSİZ GAZİANTEP S.K
58
58 61
İZMİR REHABİLİTASYON VE SP. KLB.
61
22 Oca 2023 15:00
VAN BEDENSEL E.S.K
96
96 50
MERSİN AKDENİZ BLD. SP. KLB.
50
Müsabaka Haftası: 9
29 Oca 2023 15:00
KONYA ENGELLİLER SP. KLB.
71
71 62
AMED SPORTİF FAALİYETLER SP.KLB.
62
29 Oca 2023 15:00
PAMUKKALE BELEDİYE SP. KLB. (DENİZLİ)
74
74 40
ŞANLIURFA BEDENSEL ENG. SP. KLB
40
29 Oca 2023 15:00
İZMİR REHABİLİTASYON VE SP. KLB.
55
55 65
BETA ENERJİ ADANA E.S.K
65
29 Oca 2023 15:00
MERSİN AKDENİZ BLD. SP. KLB.
56
56 72
ENGELSİZ GAZİANTEP S.K
72
29 Oca 2023 15:00
ÇARŞAMBA BED. ENG. GNÇ. VE SP. KLB.(SAMSUN)
75
75 65
VAN BEDENSEL E.S.K
65
Müsabaka Haftası: 10
5 Şub 2023 15:00
ENGELSİZ GAZİANTEP S.K
57
57 72
ÇARŞAMBA BED. ENG. GNÇ. VE SP. KLB.(SAMSUN)
72
5 Şub 2023 15:00
BETA ENERJİ ADANA E.S.K
88
88 34
MERSİN AKDENİZ BLD. SP. KLB.
34
5 Şub 2023 15:00
ŞANLIURFA BEDENSEL ENG. SP. KLB
55
55 68
İZMİR REHABİLİTASYON VE SP. KLB.
68
5 Şub 2023 15:00
AMED SPORTİF FAALİYETLER SP.KLB.
74
74 73
PAMUKKALE BELEDİYE SP. KLB. (DENİZLİ)
73
5 Şub 2023 15:00
MALATYA BYKŞ. BLD. SP. KLB.
78
78 76
KONYA ENGELLİLER SP. KLB.
76

Duyurular

Genç Millilerimiz Junior Camp’a gidiyor.

18-22 Temmuz 2024 tarihleri arasında Belçika’nın Blankenberge kentinde gerçekleştirilecek olan “Junior Camp” etkinliğine ülkemizden 8 sporcu katılacaktır. İlk kafilemiz Ankara’dan yola çıktı. Sporcularımıza başarılar dileriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P