BİZİ TAKİP ET!

Süper Lig

Süper Lig
3 Ekim 2022 - 25 Mayıs 2023
# Takımlar Ms G M A Y Av P
1 26 25 1 1839 1195 644 51
2 26 22 4 1698 1249 449 48
3 26 22 4 1609 1282 327 48
4 26 22 4 1649 1200 449 48
5 26 18 8 1547 1487 60 44
6 26 15 11 1598 1535 63 41
7 26 12 14 1444 1403 41 38
8 26 11 15 1401 1537 -136 37
9 26 9 17 1365 1706 -341 33
10 26 7 19 1475 1708 -233 33
11 26 6 20 1215 1536 -321 32
12 25 8 17 953 1101 -148 21
13 25 3 22 841 1215 -374 19
14 24 0 24 0 480 -480 0
Müsabaka Haftası: 1
1 Eki 2022 15:00
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
74
74 36
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
36
1 Eki 2022 15:00
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
59
59 70
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
70
1 Eki 2022 15:00
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
20
20 0
CEYLANPINAR BELEDİYE E. S. K.
0
1 Eki 2022 15:00
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
60
60 96
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
96
1 Eki 2022 15:00
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
60
60 69
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
69
1 Eki 2022 15:00
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
65
65 49
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
49
1 Eki 2022 15:00
GALATASARAY S.K.
88
88 76
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
76
Müsabaka Haftası: 2
8 Eki 2022
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
48
48 100
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
100
8 Eki 2022
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
70
70 77
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
77
8 Eki 2022 15:00
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
94
94 48
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
48
8 Eki 2022 15:00
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
86
86 51
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
51
8 Eki 2022 15:00
CEYLANPINAR BELEDİYE E. S. K.
0
0 20
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
20
8 Eki 2022 15:00
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
79
79 65
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
65
8 Eki 2022 15:00
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
48
48 71
GALATASARAY S.K.
71
Müsabaka Haftası: 3
15 Eki 2022 14:00
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
53
53 76
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
76
15 Eki 2022 15:00
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
90
90 67
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
67
15 Eki 2022 15:00
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
60
60 67
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
67
15 Eki 2022 15:00
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
69
69 61
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
61
15 Eki 2022 15:00
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
20
20 0
CEYLANPINAR BELEDİYE E. S. K.
0
15 Eki 2022 15:00
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
77
77 45
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
45
15 Eki 2022 15:00
GALATASARAY S.K.
72
72 53
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
53
Müsabaka Haftası: 4
21 Eki 2022 15:00
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
57
57 62
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
62
21 Eki 2022 15:00
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
79
79 74
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
74
21 Eki 2022 15:00
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
75
75 62
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
62
21 Eki 2022 15:00
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
66
66 48
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
48
21 Eki 2022 15:00
CEYLANPINAR BELEDİYE E. S. K.
0
0 20
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
20
21 Eki 2022 15:00
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
68
68 48
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
48
21 Eki 2022 15:00
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
52
52 59
GALATASARAY S.K.
59
Müsabaka Haftası: 5
28 Eki 2022
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
81
81 72
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
72
28 Eki 2022 15:00
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
60
60 57
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
57
28 Eki 2022 15:00
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
42
42 80
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
80
28 Eki 2022 15:00
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
46
46 60
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
60
28 Eki 2022 15:00
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
20
20 0
CEYLANPINAR BELEDİYE E. S. K.
0
28 Eki 2022 15:00
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
85
85 53
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
53
28 Eki 2022 15:00
GALATASARAY S.K.
84
84 40
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
40
Müsabaka Haftası: 6
4 Kas 2022 15:00
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
86
86 63
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
63
4 Kas 2022 15:00
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
58
58 66
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
66
4 Kas 2022 15:00
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
54
54 74
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
74
4 Kas 2022 15:00
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
42
42 70
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
70
4 Kas 2022 15:00
CEYLANPINAR BELEDİYE E. S. K.
0
0 20
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
20
4 Kas 2022 15:00
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
76
76 64
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
64
4 Kas 2022 15:00
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
44
44 56
GALATASARAY S.K.
56
Müsabaka Haftası: 7
12 Kas 2022 15:00
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
78
78 71
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
71
12 Kas 2022 15:00
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
79
79 59
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
59
12 Kas 2022 15:00
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
20
20 0
CEYLANPINAR BELEDİYE E. S. K.
0
12 Kas 2022 15:00
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
84
84 81
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
81
12 Kas 2022 15:00
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
50
50 62
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
62
12 Kas 2022 15:00
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
61
61 59
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
59
12 Kas 2022 15:00
GALATASARAY S.K.
82
82 54
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
54
Müsabaka Haftası: 8
19 Kas 2022 15:00
CEYLANPINAR BELEDİYE E. S. K.
0
0 20
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
20
19 Kas 2022 15:00
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
61
61 68
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
68
19 Kas 2022 15:00
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
61
61 58
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
58
19 Kas 2022 15:00
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
68
68 59
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
59
19 Kas 2022 15:00
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
68
68 86
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
86
19 Kas 2022 15:00
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
74
74 45
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
45
19 Kas 2022 15:00
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
61
61 72
GALATASARAY S.K.
72
Müsabaka Haftası: 9
27 Kas 2022 15:00
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
66
66 63
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
63
27 Kas 2022 15:00
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
55
55 68
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
68
27 Kas 2022 15:00
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
67
67 68
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
68
27 Kas 2022 15:00
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
105
105 96
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
96
27 Kas 2022 15:00
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
60
60 59
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
59
27 Kas 2022 15:00
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
83
83 36
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
36
27 Kas 2022 15:00
GALATASARAY S.K.
20
20 0
CEYLANPINAR BELEDİYE E. S. K.
0
Müsabaka Haftası: 10
3 Ara 2022 15:00
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
20
20 0
CEYLANPINAR BELEDİYE E. S. K.
0
3 Ara 2022 15:00
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
72
72 70
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
70
3 Ara 2022 15:00
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
83
83 34
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
34
3 Ara 2022 15:00
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
56
56 64
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
64
3 Ara 2022 15:00
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
56
56 61
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
61
3 Ara 2022 15:00
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
58
58 98
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
98
3 Ara 2022 15:00
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
47
47 63
GALATASARAY S.K.
63
Müsabaka Haftası: 11
10 Ara 2022 15:00
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
75
75 55
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
55
10 Ara 2022 15:00
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
71
71 49
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
49
10 Ara 2022 15:00
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
66
66 63
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
63
10 Ara 2022 15:00
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
68
68 75
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
75
10 Ara 2022 15:00
CEYLANPINAR BELEDİYE E. S. K.
0
0 20
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
20
10 Ara 2022 15:00
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
82
82 32
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
32
10 Ara 2022 15:00
GALATASARAY S.K.
80
80 43
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
43
Müsabaka Haftası: 12
17 Ara 2022 15:00
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
89
89 79
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
79
17 Ara 2022 15:00
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
20
20 0
CEYLANPINAR BELEDİYE E. S. K.
0
17 Ara 2022 15:00
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
65
65 55
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
55
17 Ara 2022 15:00
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
40
40 65
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
65
17 Ara 2022 15:00
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
71
71 64
GALATASARAY S.K.
64
17 Ara 2022 15:00
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
49
49 69
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
69
17 Ara 2022 15:00
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
20
20 0
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
0
Müsabaka Haftası: 13
24 Ara 2022
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
90
90 67
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
67
24 Ara 2022 15:00
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
64
64 72
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
72
24 Ara 2022 15:00
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
79
79 42
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
42
24 Ara 2022 15:00
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
90
90 75
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
75
24 Ara 2022 15:00
CEYLANPINAR BELEDİYE E. S. K.
0
0 20
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
20
24 Ara 2022 15:00
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
60
60 81
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
81
24 Ara 2022 15:00
GALATASARAY S.K.
83
83 55
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
55
Müsabaka Haftası: 14
4 Şub 2023 15:00
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
67
67 72
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
72
4 Şub 2023 15:00
CEYLANPINAR BELEDİYE E. S. K.
0
0 20
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
20
4 Şub 2023 15:00
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
82
82 63
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
63
4 Şub 2023 15:00
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
64
64 62
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
62
4 Şub 2023 15:00
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
77
77 67
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
67
13 Nis 2023 12:00
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
61
61 67
GALATASARAY S.K.
67
13 Nis 2023 12:00
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
64
64 77
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
77
Müsabaka Haftası: 15
14 Nis 2023 12:00
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
67
67 60
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
60
14 Nis 2023 12:00
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
104
104 61
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
61
14 Nis 2023 12:00
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
20
20 0
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
0
14 Nis 2023 12:00
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
57
57 59
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
59
14 Nis 2023 12:00
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
63
63 66
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
66
14 Nis 2023 12:00
GALATASARAY S.K.
59
59 70
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
70
Müsabaka Haftası: 16
15 Nis 2023 12:00
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
72
72 55
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
55
15 Nis 2023 12:00
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
64
64 55
GALATASARAY S.K.
55
15 Nis 2023 12:00
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
70
70 76
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
76
15 Nis 2023 12:00
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
65
65 55
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
55
15 Nis 2023 12:00
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
20
20 0
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
0
15 Nis 2023 12:00
CEYLANPINAR BELEDİYE E. S. K.
0
0 20
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
20
15 Nis 2023 12:00
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
0
0 20
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
20
Müsabaka Haftası: 17
16 Nis 2023 12:00
GALATASARAY S.K.
89
89 66
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
66
16 Nis 2023 12:00
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
58
58 84
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
84
16 Nis 2023 12:00
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
82
82 72
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
72
16 Nis 2023 12:00
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
20
20 0
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
0
16 Nis 2023 12:00
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
20
20 0
CEYLANPINAR BELEDİYE E. S. K.
0
16 Nis 2023 12:00
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
0
0 20
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
20
16 Nis 2023 12:00
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
85
85 56
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
56
Müsabaka Haftası: 18
17 Nis 2023 12:00
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
36
36 92
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
92
17 Nis 2023 12:00
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
58
58 44
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
44
17 Nis 2023 12:00
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
67
67 74
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
74
17 Nis 2023 12:00
CEYLANPINAR BELEDİYE E. S. K.
0
0 20
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
20
17 Nis 2023 12:00
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
0
0 20
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
20
17 Nis 2023 12:00
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
20
20 0
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
0
17 Nis 2023 12:00
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
40
40 80
GALATASARAY S.K.
80
Müsabaka Haftası: 19
18 Nis 2023
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
20
20 0
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
0
18 Nis 2023 12:00
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
69
69 42
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
42
18 Nis 2023 12:00
GALATASARAY S.K.
79
79 51
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
51
18 Nis 2023 12:00
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
81
81 60
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
60
18 Nis 2023 12:00
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
20
20 0
CEYLANPINAR BELEDİYE E. S. K.
0
18 Nis 2023 12:00
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
0
0 20
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
20
18 Nis 2023 12:00
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
75
75 70
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
70
Müsabaka Haftası: 20
19 Nis 2023 12:00
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
58
58 89
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
89
19 Nis 2023 12:00
CEYLANPINAR BELEDİYE E. S. K.
0
0 20
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
20
19 Nis 2023 12:00
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
20
20 0
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
0
19 Nis 2023 12:00
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
0
0 20
GALATASARAY S.K.
20
19 Nis 2023 12:00
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
48
48 60
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
60
19 Nis 2023 12:00
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
74
74 56
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
56
19 Nis 2023 20:00
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
77
77 70
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
70
Müsabaka Haftası: 21
19 Nis 2023 12:00
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
74
74 83
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
83
20 Nis 2023 12:00
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
77
77 74
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
74
20 Nis 2023 12:00
GALATASARAY S.K.
20
20 0
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
0
20 Nis 2023 12:00
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
78
78 79
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
79
20 Nis 2023 12:00
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
75
75 94
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
94
20 Nis 2023 12:00
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
79
79 60
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
60
Müsabaka Haftası: 22
4 May 2023
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
20
20 0
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
0
4 May 2023
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
0
0 20
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
20
4 May 2023
CEYLANPINAR BELEDİYE E. S. K.
0
0 20
GALATASARAY S.K.
20
4 May 2023 12:00
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
76
76 75
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
75
4 May 2023 12:00
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
46
46 59
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
59
4 May 2023 12:00
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
65
65 62
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
62
4 May 2023 12:00
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
40
40 76
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
76
Müsabaka Haftası: 23
5 May 2023 12:00
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
53
53 51
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
51
5 May 2023 12:00
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
47
47 87
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
87
5 May 2023 12:00
GALATASARAY S.K.
63
63 38
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
38
5 May 2023 12:00
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
79
79 69
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
69
5 May 2023 12:00
CEYLANPINAR BELEDİYE E. S. K.
0
0 20
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
20
5 May 2023 12:00
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
0
0 20
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
20
5 May 2023 12:00
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
20
20 0
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
0
Müsabaka Haftası: 24
6 May 2023 12:00
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
74
74 42
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
42
6 May 2023 12:00
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
53
53 73
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
73
6 May 2023 13:00
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
58
58 85
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
85
6 May 2023 13:00
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
0
0 20
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
20
6 May 2023 14:00
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
64
64 105
GALATASARAY S.K.
105
6 May 2023 15:00
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
20
20 0
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
0
6 May 2023 16:00
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
20
20 0
CEYLANPINAR BELEDİYE E. S. K.
0
Müsabaka Haftası: 25
7 May 2023 09:00
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
65
65 73
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
73
7 May 2023 12:00
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
66
66 72
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
72
7 May 2023 12:00
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
66
66 48
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
48
7 May 2023 12:00
CEYLANPINAR BELEDİYE E. S. K.
0
0 20
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
20
7 May 2023 14:00
GALATASARAY S.K.
66
66 75
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
75
7 May 2023 14:00
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
0
0 20
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
20
7 May 2023 15:00
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
20
20 0
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
0
Müsabaka Haftası: 26
8 May 2023 10:00
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
64
64 71
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
71
8 May 2023 11:00
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
20
20 0
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
0
8 May 2023 12:00
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
20
20 0
CEYLANPINAR BELEDİYE E. S. K.
0
8 May 2023 13:00
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
20
20 0
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
0
8 May 2023 14:00
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
77
77 49
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
49
8 May 2023 16:00
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
86
86 59
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
59
8 May 2023 17:00
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
76
76 81
GALATASARAY S.K.
81

Duyurular

3-6 MART 2024 HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Lig, 1.Lig ve 2.Lig”  Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

03-06 MART ATAMALAR

 

SL TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.HF 2.03.2024 ANKARA ODTÜ SENTETİK ÇİM SAHA 12:30 ODTÜ TEKNOKENT S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. ZEKERİYA KÖLSÜN TOLGAHAN KAYADAN GÜROL SAKALLI MUSTAFA ÇAVUŞ
18.HF 3.03.2024 KAYSERİ ARGINCIK 2. NOLU SAHA 13.00 KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. PENDİK ENG. S. K. ÖMER FATİH ERGÜL İSMAİL ÖZMEN MEHMET EROL UTKU TUNAVELİOĞLU
18.HF 3.03.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. ABDULKADİR DÜZGÜN SELAHATTİN YILDIZ GÖZDE BEDİR AHMET ALANKA
18.HF 3.03.2024 İZMİR BORNOVA BEHÇET UZ REKR. ALANI FUT SAH. 13.00 İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. KONYA AMP. FUT. S.K. HÜSEYİN AYAZ RECEP DUMAN İSMAİL DÜNDAR SADIK KAYHAN
18.HF 3.03.2024 TRABZON AKYAZI 2 NOLU SAHA 13.00 ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. VOLKAN OĞUZ EROL EROĞLU ERDEM SARIASLAN MUSTAFA ÖZİZMİRLİ
18.HF 3.03.2024 G.ANTEP ŞAHİNBEY AKKENT SPOR TESİSLERİ 12.00 ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. TSK REH. MRK. ENG.S.K. OKAN GÜLDAL OKAN ŞENSOY MEHMET FATİH DELİÇAY NEŞET MERDİN
1.LİG TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
10.HF 3.03.2024 KAYSERİ ARGINCIK STADI 2. NOLU SAHA 11.00 ANADOLU ERCİYES ENG. S.K. ADANA AMPUTE S.K. ÖMER OZAN ERMAN METİN TAŞ RIDVAN TOP YASİN ŞAHİN
10.HF 3.03.2024 İSTANBUL SANCAKTEPE BLD SARIGAZİ STADYUMU 12:30 SANCAKTEPE BELEDİYE S.K. ANTALYA BŞ. BEL. S.K. MUSTAFA USLU FATİH DİKBEZ FIRAT KONURÇE YAHYA EROĞLU
10.HF 3.03.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOY SUNİ ÇİM SAHA 12.00 MP SAMSUN ENGELLİLER S.K. OLİMPİK YETENEKLER S.K. MEHMET HİMYERİ YUSUF EROL MEHMET ALİ GÜLKARA MURAT YÜZGEÇ
10.HF 3.03.2024 K.MARAŞ MERKEZ 1 SPOR KOMPLEKSİ 2 NOLU SAHA 13.00 K.MARAŞ AMPUTE S.K. SAKARYA BED. ENG. S.K. ŞEHMUS ÜNVERDİ SERHAT ERBAY TUT MEHMET ERAY USLU AHMET MADEN
2.LİG TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
9.HF 3.03.2024 G.ANTEP 25 ARALIK HOKEY ÇİM SAHASI 14.00 GAZİANTEP BEDENSEL ENG.S.K. SAMSUN BEDENSEL ENG.S.K. CENGİZ DEMİR AYDOĞAN YELTEPE EMRE ÇELİKBAŞ VEDAT TAŞDEMİR
9.HF 3.03.2024 BATMAN 75. YIL CUMHURİYET SENTETİK ÇİM SAHASI 13.00 BATMAN GÖKKUŞAĞI ENG. S.K. ANKARA AMPUTE S.K. AHMET PAKIRCI MURAT ÖZÇETİN ABDULKADİR KİRKİZ MURAT AKÇUN
9.HF 3.03.2024 İSTANBUL İSTOÇ SPOR TESİSLERİ 14.00 BAĞCILAR ENGELLİLER S.K. UYSAL HYD. KONYA BED. ENG.S.K. MURAT BAY YAKUP ÖZDEMİR MÜSLÜM CEYLAN MUSTAFA YONTAR
SL TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
19.HF 6.03.2024 İSTANBUL ŞİŞLİ BEL. AYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU SAH. 14:00 ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. MUSTAFA ÖZTÜRK HAYATİ TIRAK EMRE ÇELİKBAŞ UYGAR YAKUP OLGAR
19.HF 6.03.2024 ANKARA ANK .BB. AMPUTE FUT. PAR SAHASI-BATIKENT 15:00 ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. SERVET ÖLEKLİ HASAN ÇİFTÇİ ZİYA AYDEMİR MURAT YÜZGEÇ
19.HF 6.03.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 14:00 KONYA AMP. FUT. S.K. DEPSAŞ ENERJİ S.K. METİN TAMTEKİN SÜLEYMAN AKÇİT YUSUF BULUT NECMİ SADAY
19.HF 6.03.2024 GEBZE METİN OKTAY SPOR TESİSLERİ 13:00 GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. AHMET İLHAN AYDIN AHMET AYTAÇ ÖZÇELİK MUSA MUTLU İSMAİL AYDIN
19.HF 6.03.2024 ANKARA RHBLTS MERKEZİ 19 EYLÜL SPOR TESİSLERİ 13.00 TSK REH. MRK. ENG.S.K. ODTÜ TEKNOKENT S.K. SUAT ONAY CELAL ERTAŞ ZEYNEL CAMCI ALPASLAN ACIMERT
19.HF 6.03.2024 İSTANBUL PENDİK BEL. AMPUTE FUTBOL SAHASI 13.00 PENDİK ENG. S. K. ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. SELAMİ KARAHANCI BİLGECAN ARZUMAN GÜRKAN SEVİNÇ AYTEKİN BÜYÜKBAŞ

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

 

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P