BİZİ TAKİP ET!

TS Basketbol 2. ve 3. Lig kulüpleriyle değerlendirme toplantısı yapıldı

Tekerlekli Sandalye Basketbol 2. ve 3. Lig kulüpleriyle değerlendirme toplantısı yapıldı.

Federasyonumuz ve kulüplerimiz arasında, koronavirüs salgını nedeniyle ertelenen liglerin durumunu görüşmek üzere yapılan değerlendirme toplantılarının üçüncüsü, Tekerlekli Sandalye Basketbol 2. ve 3. Lig kulüp başkan ve temsilcileriyle gerçekleştirildi. 

Ankara Green Park Otel’de düzenlenen toplantıya, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu (TBESF) Başkanı Arif Ümit Uztürk, TBESF Başkan Vekili İlhami Kılınçkaya, TBESF Genel Sekreter Vekili Erhan Durukan, Tekerlekli Sandalye Basketbol A Milli Erkek Takımı Başantrenörü Ahmet Akın ve kulüplerden toplam 20 yetkili katıldı. 

Konuşmasına İzmir’de meydana gelen deprem nedeniyle hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dileyerek başlayan Başkan Uztürk, Tekerlekli Sandalye Basketbol 2. ve 3. Lig’lerinin yeni sezon değerlendirmesini yapmak amacıyla bir araya geldiklerini söyledi. 

Toplantı, pandeminin seyrine göre liglerin başlama tarihi, maçların oynatılması ve alınacak önlemler hakkında fikir alışverişinin yapılmasının ardından sona erdi. 


Duyurular

Genç Millilerimiz Junior Camp’a gidiyor.

18-22 Temmuz 2024 tarihleri arasında Belçika’nın Blankenberge kentinde gerçekleştirilecek olan “Junior Camp” etkinliğine ülkemizden 8 sporcu katılacaktır. İlk kafilemiz Ankara’dan yola çıktı. Sporcularımıza başarılar dileriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P