BİZİ TAKİP ET!

Ts Basketbol, Ampute Futbol ve Oturarak Voleybol Kulüplerimizin Dikkatine

Tekerlekli Sandalye Basketbol, Ampute Futbol ve Oturarak Voleybol Kulüp Başkanları toplantısı 22-24 Nisan 2016 tarihleri arasında Antalya’da yapılacaktır.

Tekerlekli Sandalye Basketbol,Ampute Futbol ve Oturarak Voleybol Kulüp Başkanlarımızı 22-24 Nisan 2016 tarihlerinde Antalya’da RENAİSSANCE ANTALYA BEACH RESORT & SPA HOTEL’ de son 1 yılın değerlendirmesini görüşmek üzere davet ediyoruz.
Hotel adresi: Beldibi (2) Başkomutan Atatürk Cad. No-143/1 Kemer- ANTALYA Tel No : 0242 824 84 31

P R O G R A M

1- Toplantı programı ve gündemi daha sonra ilan edilecektir. ( 18-19 Nisan 2016 tarihlerinde duyurulacaktır. )
2- Toplantıya katılacakların rezervasyonlarının yapılabilmesi için kulüp başkanlarımızın 18 Nisan pazartesi günü saat 17.00 kadar yazılı olarak Federasyonumuzun  (
 0312 ) 311 68 52 No’lu faksına bilgi vermeleri gerekmektedir. 
3- Kulüp Başkanlarımızın katılamaması durumunda Başkan vekili ya da 2.Başkan toplantıya katılabilecektir.
4-  Otele girişler 22 Nisan saat 11.00 dan itibaren başlayacaktır. Otelden ayrılışlar ise 24 Nisan pazar günü öğle yemeğinden sonra yapılacaktır.
5- Antalya otogarı ve havalimanından otele servis programlanmaktadır.

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P