BİZİ TAKİP ET!

TS Basketbol Antrenör Gelişim Semineri 2 – 4 Ekim 2015 Antalya

Antrenör Gelişim Semineri 2-4 EKİM 2015ANTALYA KEMER VEYA BELDİBİ

2-3-4 Ekim Tarihlerinde Antrenör Gelişim Semineri düzenlenecektir.

Tekerlekli Sandalye Basketbol Eğitim kurulu faaliyet programı içerisinde yer alan antrenör gelişim semineri Antalya- Kemer’ de Kemer Belediyesi Kültür Salonun’da düzenlenecektir. Antrenör gelişim semineri 2 Ekim Cuma günü öğleden sonra saat 13:00’de başlayacak ve 4 Ekim Pazar günü saat 13:00’de sona erecektir. 2015-2016 Sezonunda görev yapmak isteyen antrenörlerimizin bu seminere katılmaları gerekmektedir.

Bu seminer aynı zamanda kademe yükseltme için katılması zorunlu olan seminerlerden birisi olarak sayılacaktır. Seminere katılmak isteyen Antrenörlerimizin 30 Eylül Çarşamba günü mesai saati bitimine kadar başvuru dilekçelerini federasyonumuzun 0 312 311 68 52 nolu faksına göndermeleri gerekmektedir. Seminere Antrenörlerimiz kendi imkanları ile katılabileceklerdir.

2015-2016 sezonu içerisinde Temel antrenörlük kursu ve kademe ilerleme kursları açılacaktır. Bu kursların tarihleri ilerleyen günlerde ilan edilecektir.

Seminer Programı:
2 Ekim Cuma
13:00 Açılış ve Tanıtım
14:00-16:00 Tekerlekli Sandalye Basketbol’da İstatistik ve Önemi
16:00-18:00 Tekerlekli Sandalye Basketbol Oyun Kuralları

3 Ekim Cumartesi
9:00-11:00 Tekerlekli Sandalye Basketbol Oyuncuları için Kondisyon Çalışmaları
11:00-13:00 Tekerlekli Sandalye Oyuncuları için Temel Beceri( Fundemantal) Antremanları
13:00-14:00 Öğle Arası
14:00-18:00 Tekerlekli Sandalye Basketbolun’da Savunma

4 Ekim Pazar
9:00-13:00 Tekerlekli Sandalye Basketbolun’da Hücum
13:00 Kapanış

Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P