BİZİ TAKİP ET!

TS Basketbol Antrenör Gelişim Semineri hakkında duyuru ..

02-04 Ekim 2015 tarihleri arasında Kemer’de yapılacak olan Tekerlekli Sandalye Basketbol Antrenör Gelişim Seminerine katılacak Antrenörlerin geliş gidiş yol ücreti Federasyonumuz tarafından karşılanacaktır.

02-04 Ekim 2015 tarihleri arasında Antalya- Kemer’ de Kemer Belediyesi Kültür Salonun’da yapılacak olan Tekerlekli Sandalye Basketbol Antrenör Gelişim Seminerine katılacak Antrenörlerin geliş gidiş yol ücreti Federasyonumuz tarafından karşılanacaktır. Antrenörlerin konaklamaları kendileri tarafından karşılanacaktır. 

Seminer Programına sitemizde bulunan TS Basketbol Antrenör Gelişim Semineri 2 – 4 Ekim 2015 Antalya başlıklı haberimizden ulaşabilirsiniz.

Seminere katılacak tüm Tekerlekli Sandalye Basketbol Antrenörlerine duyurulur.

Seminer Programı:
2 Ekim Cuma
13:00 Açılış ve Tanıtım
14:00-16:00 Tekerlekli Sandalye Basketbol’da İstatistik ve Önemi
16:00-18:00 Tekerlekli Sandalye Basketbol Oyun Kuralları

3 Ekim Cumartesi
9:00-11:00 Tekerlekli Sandalye Basketbol Oyuncuları için Kondisyon Çalışmaları
11:00-13:00 Tekerlekli Sandalye Oyuncuları için Temel Beceri( Fundemantal) Antremanları
13:00-14:00 Öğle Arası
14:00-18:00 Tekerlekli Sandalye Basketbolun’da Savunma

4 Ekim Pazar
9:00-13:00 Tekerlekli Sandalye Basketbolun’da Hücum
13:00 Kapanış

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P