BİZİ TAKİP ET!

TS Basketbol Antrenör Vize Telafi Semineri

Tekerlekli Sandalye Basketbol 1, 2 ve 3. Kademe Antrenör Vize Telafi Semineri, 5-6 Ekim 2019 tarihinde Aksaray Paralimpik Oyunlar Merkezinde düzenlenecek.

2019-2020 sezonunda bir takımda antrenör olarak görev almak isteyen tüm antrenörlerin bu seminere katılarak vize almaları gerekmektedir. .

ADIM ADIM E-DEVLET BAŞVURUSUNUN NASIL YAPILACAĞINI ÖGRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ. (Başvuruda ”SEMİNER BAŞVURU” kısmı seçilecek olup seminer tipi bölümüne ise vize semineri yazılacak.)

E-DEVLET BAŞVURUSUNDA ALINACAK OLAN REFERANS NUMARASI İLE SEMİNER VİZE ÜCRETİ ÖDEMESİ GARANTİ BANKASI ŞUBELERİNDEN YAPILABİLECEKTİR.

E-DEVLET ÜZERİNDEN BAŞVURULAR 30 EYLÜL – 4 EKİM TARİHLERİ ARASINDA YAPILACAKTIR. KONAKLAMA YERİ VE MASRAFLARI ANTRENÖRLERİN KENDİLERİ TARAFINDAN SAĞLANACAKTIR VE ANTRENÖRLERE HERHANGİ BİR ÖDEME YAPILMAYACAKTIR. 

Antrenör vize ücretleri:
1. Kademe: 100 TL
2. Kademe 200 TL
3. Kademe 300 TL

Ders programı ekte yer almaktadır.  


Duyurular

Genç Millilerimiz Junior Camp’a gidiyor.

18-22 Temmuz 2024 tarihleri arasında Belçika’nın Blankenberge kentinde gerçekleştirilecek olan “Junior Camp” etkinliğine ülkemizden 8 sporcu katılacaktır. İlk kafilemiz Ankara’dan yola çıktı. Sporcularımıza başarılar dileriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P