BİZİ TAKİP ET!

TS Basketbol Branşı Kulüp Başkanları Toplantısı İstanbul’da Gerçekleştirildi

Tekerlekli Sandalye Basketbol Branşı Kulüp Başkanları Toplantısı 23 Temmuz 2018 tarihinde İstanbul-Adela Hotel’de gerçekleştirildi. Söz konusu toplantıya Federasyon Başkanımız Sayın Arif Ümit Uztürk, Genel Sekreter Erhan Durukan, Genel Koordinatör Nejat Yeniatakan, Teknik Kurul Başkanı İlhan Minar, Teknik Kurul Üyesi Emin Bayramlar, Eğitim Kurulu Başkanı Selçuk Kaçın, Eğitim Kurul Üyeleri Nurettin Bilmez, MHK Başkanı Eyüp Sabri Çiçek katıldı. Aynı zamanda Süper Lig’den 8, 1.Lig’den 8, 2.Lig’den 9 ve Bölgesel Ligler’den toplam 18 kulüp başkanı ve temsilcileri de toplantıda yer aldı. 

Toplantı, Federasyon Başkanımızın açılış konuşmasıyla başladı. Başkanımız, 2017-2018 sezonunda gerçekleştirilen Tekerlekli Sandalye Basketbol faaliyetleri ile ilgili katılımcılara bilgi verdi. Daha sonra, Tekerlekli Sandalye Basketbol 2018-2019 sezonuyla ilgili talimatlardaki değişiklikler kulüp başkanları ile görüşülerek karara bağlandı.

Toplantının ikinci kısmında ise 2018-2019 sezonu Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Lig, Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. ve 2.Lig fikstür çekimi yapıldı. 

Toplantı Federasyon Başkanımızın katılımcılara teşekkür konuşmasıyla sona erdi.


Duyurular

İlk Hazırlık Maçımızda İngiltereyi 2-1 Mağlup ettik.

İlk Hazırlık maçımızda Milli takımımız sahadan 2-1 galip ayrıldı. Takımımızın gollerini 17. ve 36. dakikalarda Ömer Güleryüz kaydederken, İngiltere 50. dakikada Heald Martin’in attığı golle farkı bire indirdi. Karşılaşma bu skorla sona ererken, milli takımımız ilk hazırlık maçında sahadan 2-1 galip ayrıldı.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası Hazırlıkları Kapsamında Antalya’da Kampa Giriyor

Türkiye Ampute Futbol Milli Takımımız, Avrupa Şampiyonası için son hazırlıklarını yapmak üzere sezon sonu ikinci etap kampını Antalya’da  gerçekleştirecek. Titanic Deluxe Belek Hotel’de 22-29 Nisan 2024 tarihleri arasında düzenlenecek olan kamp, takımın Avrupa Şampiyonası öncesi hazırlık maçları da yapacağı bir kamp olacak.

Hazırlık maçı programı şu şekilde:

  • 22 Nisan 2024: Türkiye – İngiltere
  • 24 Nisan 2024: Türkiye – Özbekistan
  • 26 Nisan 2024: Türkiye – Özbekistan

 

Milli takımımıza başarılar diliyoruz.

 

 

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımımız Kocaeli Kampını sonlandırdı.

Avrupa Şampiyonasını hazırlıkları çerçevesinde 15-21 Nisan 2024 tarihleri arasında Kocaeli ilinde hazırlıklarına devam eden Ampute Futbol Milli takımımız buradaki çalışmalarını sonlandırarak ikinci etap kamp için Antalya’ya hareket etti.

 

 

 

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P