BİZİ TAKİP ET!

TS Basketbol Branşı Kulüp Başkanları Toplantısı İstanbul’da Gerçekleştirildi

Tekerlekli Sandalye Basketbol Branşı Kulüp Başkanları Toplantısı 23 Temmuz 2018 tarihinde İstanbul-Adela Hotel’de gerçekleştirildi. Söz konusu toplantıya Federasyon Başkanımız Sayın Arif Ümit Uztürk, Genel Sekreter Erhan Durukan, Genel Koordinatör Nejat Yeniatakan, Teknik Kurul Başkanı İlhan Minar, Teknik Kurul Üyesi Emin Bayramlar, Eğitim Kurulu Başkanı Selçuk Kaçın, Eğitim Kurul Üyeleri Nurettin Bilmez, MHK Başkanı Eyüp Sabri Çiçek katıldı. Aynı zamanda Süper Lig’den 8, 1.Lig’den 8, 2.Lig’den 9 ve Bölgesel Ligler’den toplam 18 kulüp başkanı ve temsilcileri de toplantıda yer aldı. 

Toplantı, Federasyon Başkanımızın açılış konuşmasıyla başladı. Başkanımız, 2017-2018 sezonunda gerçekleştirilen Tekerlekli Sandalye Basketbol faaliyetleri ile ilgili katılımcılara bilgi verdi. Daha sonra, Tekerlekli Sandalye Basketbol 2018-2019 sezonuyla ilgili talimatlardaki değişiklikler kulüp başkanları ile görüşülerek karara bağlandı.

Toplantının ikinci kısmında ise 2018-2019 sezonu Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Lig, Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. ve 2.Lig fikstür çekimi yapıldı. 

Toplantı Federasyon Başkanımızın katılımcılara teşekkür konuşmasıyla sona erdi.


Duyurular

Genç Millilerimiz Junior Camp’a gidiyor.

18-22 Temmuz 2024 tarihleri arasında Belçika’nın Blankenberge kentinde gerçekleştirilecek olan “Junior Camp” etkinliğine ülkemizden 8 sporcu katılacaktır. İlk kafilemiz Ankara’dan yola çıktı. Sporcularımıza başarılar dileriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P