BİZİ TAKİP ET!

TS BASKETBOL FEDERASYON KUPASINDA FİNALİSTLER BELLİ OLDU

FİNAL MÜSABAKASI KARDEMİR KARABÜK SP. KLB. İLE BJK RMK MARİNE SP KLB İLE 23.10.2016 TARİHİNDE SAAT; 10,00 DA OYNANACAKTIR.

 TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL FEDERASYON KUPASI  GRUP MÜSABAKALARI SONUÇLANDI.

BU SONUÇLARA GÖRE ,  GRUPLARINDA 1. OLAN KARDEMİR KARABÜK SPOR KULÜBÜ İLE BEŞİKTAŞ RMK RAMİNE SPOR KULÜBÜ  23.10.2016 PAZAR GÜNÜ SAAT; 10.00’DA 10.000 KİŞİLİK ANTALYA ARENA SPOR SALONUNDA FİNAL MÜSABAKASI  OYNAYACAKLARDIR.


20.10.2016

BAĞCILAR ENGELLİLER SP. KLB. – GÜÇLÜ ELLER ENGELLİLER SP. KLB. 55 – 41

BEŞİKTAŞ RMK MARİNE – ADANA ENGELLİLER SP.KLB. 88-36


21.10.2016

ADANA ENGELLİLER SP. KLB. BÜYÜKŞEHİR GAZİANTEP.SP. KLB. 22-78

GÜÇLÜ ELLER ENGELLİLER SP. KLB. KARDEMİR KARABÜK 42-56

22.10.2016

BÜYÜKŞEHİR GAZİANTEP SP. KLB-  BEŞİKTAŞ RMK MARİNE SP. KLB  31-65

KARDAMER KARABÜK SP KLB. –  BAĞCILAR ENGELLİR SPOR KLB.  66-57


Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P