BİZİ TAKİP ET!

TS BASKETBOL KURUL ÜYELERİNİN DİKKATİNE YER DEĞİŞİKLİĞİ

Ts Basketbol Teknik, Eğitim ve Merkez Hakem Kurulları Toplantısı 20 Ağustos 2016 – GAZİANTEP

                                                                 ……………………………………Kurul Üyelerine  

           Federasyonumuzun Tekerlekli Sandalye Basketbol branşı geçen sezonunun değerlendirilmesi ve 2016-2017 yılı sezonu öncesi hazırlık amacı ile 20 Ağustos 2016 Cumartesi günü Tekerlekli Sandalye Basketbol tüm kurul üyeleri Gaziantep ilinde toplanılacaktır. Toplantı ve konaklama yeri daha sonra web sayfamızda duyurulacaktır.

           Kurul üyelerimizin bir günlük konaklama, yol ücretleri ve yevmiyeleri federasyonumuzca karşılanacaktır.

           Konaklama yapacak olan kişiler için otele giriş tarihi 19 Ağustos 2016 öğleden sonra, çıkış tarihi ise 21 Ağustos 2016 tarihinde yapılacak olan 2016-2017 sezonu Fikstür çekimi sonrası olacaktır.

           Toplantıya davet ile ilgili katılım sağlayacak kişilerin en geç 11 Ağustos 2016 Perşembe günü mesai bitimine kadar Federasyonumuzun 0312 311 68 52 nolu faksına yazı ile bildirmeniz gerekmektedir.

           Bilgilerinizi rica ederim.
 

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P