BİZİ TAKİP ET!

TS BASKETBOL TEKNİK KOMİSERLERİN DİKKATİNE

Teknik Komiserlerin ekte yer alan formu en geç 12/08/2016 tarihine kadar ıslak imzalı federasyona göndermesi gerekmektedir.

2016-2017 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu bünyesinde oynanacak olan Tekerlekli Sandalye Basketbol Liglerinde Teknik Komiser olarak görev yapmak isteyen ve yönergedeki şartları sağlayan kişilerin ekteki formu doldurarak, istenilen belgelerle birlikte 12/08/2016 Tarihinde mesai bitimine kadar Federasyonda olacak şekilde göndermeleri gerekmektedir. Bilgisayar ortamında doldurulan başvuru formunun ayrıca tbesfmhk@gmail.com adresine de e-mail ile gönderilmesi rica olunur (sadece başvuru formunu). Bu adrese gönderilen e-mailler sadece kontrol amaçlıdır. Federasyona mutlaka istenilen evraklarla başvuru formunun ıslak imzalı ve fotoğraflı olarak gönderilmesi gerekmektedir.

2016-2017 Tekerlekli Sandalye Basketbol Teknik Komiserlik Başvuru Belgeleri

1. 2016 -2017 Teknik Komiser Başvuru Formu
2. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
3. Öğrenim Belgesi
4. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl veya İlçe Müdürlüklerinden ceza almadığına dair belge
5. Adli sicil belgesi

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Teknik Komiser Yönergesi

7. Teknik komiser kursuna katılma koşulları
7.1. Teknik Komiser Kurslarına katılmak isteyenlerin aşağıdaki koşulları sağlaması gereklidir.
a. T.C. vatandaşı olmak,
b. En az lise ve dengi okul mezunu olmak,
c. Sağlık durumunun elverişli olduğunu belgelemiş olmak,
d. Federasyona her kurs için ilan edilen başvuru tarihine kadar başvurmuş olmak,
e. 30 yaşından küçük, 70 yaşından büyük olmamak,
f. Herhangi bir kulübün basketbol şubesinde, aktif olarak üye, sporcu, antrenör, menajer, refakatçi ve idareci olmamak,
g. Yüz kızartıcı bir suçtan dolayı hapis cezası ile hükümlü olmamak ve her hangi bir suçtan dolayı disiplin kurullarından toplam üç (3) aydan daha fazla ceza almamış olmak,

Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P