BİZİ TAKİP ET!

TS Basketbol ve Oturarak Voleybol kulüplerimizin dikkatine

Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs pandemi nedeniyle ekim ayı sonuna ertelenen Federasyonumuz bünyesindeki liglerimizin durumunu görüşmek üzere; 15 Ekim’de Ampute Futbol Süper, 1 ve 2. Lig ile 20 Ekim’de ise Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper ve 1. Lig kulüplerimizle değerlendirme toplantısı yapılmıştı. 

Liglerimizin yeni sezonlarının başlama tarihi ve izleyeceğimiz yol haritasını en sağlıklı şekilde birlikte belirleyebilmek adına bu görüşmelere, 31 Ekim Cumartesi günü Tekerlekli Sandalye Basketbol 2. ve 3. Lig’lerimizin, 1 Kasım Pazar günü ise Oturarak Voleybol Süper ve 1. Lig’lerimizin kulüp temsilcileriyle Ankara’da yapacağımız toplantıyla devam edeceğiz. 

Bu kapsamda kulüplerimizden, kulüp başkanları veya kulüp tarafından yetkilendirilmiş yalnızca birer temsilci olmak üzere, ekte yer alan formun doldurularak, Federasyonumuzun tbesf@tbesf.org.tr mail adresine ya da  0 312 311 68 52 no’lu faksına 28 Ekim Çarşamba günü saat 12:00’ye kadar göndermelerini önemle rica ederiz. 

Yer: Ankara Green Park Otel 
Saat: 10.00-13.00 

Adres: Kızılırmak Mah. 1443 Cad. No:39 Çukurambar Çankaya/Ankara 

Duyurular

Millilerimiz Yurda Döndü

Federasyon Başkanımız, Teknik ekibimiz ve Sporcularımız ayağının tozuyla A Habere demeç verdi.

 

OKUMAYA DEVAM ET

TBESF HABER

3.Kez AVRUPA ŞAMPİYONUYUZ

OKUMAYA DEVAM ET

TBESF HABER

ŞAMPİYON TÜRKİYE

1-8 Haziran 2024 tarihleri arasında Fransa’nın Evian kentinde gerçekleştirilen Ampute Futbol Avrupa şampiyonasında Milli takımımız Final maçında İspanya’yı 3-0 yenerek 3. kez şampiyon olmayı başardı.

Milli takımımızda golleri, Rahmi Özcan, Ömer Güleryüz ve Fatih Şentürk kaydetti.

Böylelikle tarihte yapılan tüm Avrupa Şampiyonalarında ülkemiz “Şampiyon” olma başarısı göstermiş oldu.

 

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P