BİZİ TAKİP ET!

TS basketbol ve oturarak voleybolda 2020-2021 sezonu fikstürü yarın çekilecek

Tekerlekli sandalye basketbol ve oturarak voleybolda 2020-2021 sezonu fikstürü bugün çekilecek

Ankara Hilton Garden Inn Otel’de saat 14.00’te başlayacak kura çekimi, koronavirüs pandemisi nedeniyle Federasyonumuzun web sayfası ve Facebook hesabından yapılacak canlı yayınla online onlarak gerçekleştirilecek. 

Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Lig’de 16, 1. ve 2. Lig’de 12, 3. Lig’de ise 21 takım (3 grup), çift devreli deplasmanlı lig usulüne göre yarışacak. 

İlk kez çift devreli ve bölgesel deplasmanlı lig usulüne göre oynanacak Oturarak Voleybol Süper Lig’de ise 3 gruptan oluşacak 16 takım mücadele edecek. Tekerlekli sandalye basketbol ve oturarak voleybolda 2020-2021 sezonunda yer alacak kulüpler ise şöyle: 

Tekerlekli Sandalye Basketbol 2020-2021 Sezonu Kulüpleri

SÜPER LİG
1- ORDU BYKŞ. BLD. ENG. SK
2- 1907 FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ
3- İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD.GENÇLİK VE SK
4- BEŞİKTAŞ JİMNASTİK SK
5- İSTANBUL BAĞCILAR ENGELLİ GENÇLİK VE SK
6- CEYLANPINAR BELEDİYESİ SK
7- BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BLD. SK
8- GÜÇLÜ ELLER ENGELLİLER SK
9- İSKENDERUN ENGELLİLER SK
10- TSK REHABİLİTASYON MER. ENG. SK
11- GAZİŞEHİR GAZİANTEP SK
12- ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BLD. SK
13- GALATASARAY SK
14- KKTC TS BASKETBOL SK
15- YALOVA ORTOPEDİKLER SK
16- PENDİK BLD.ANADOLU YAKASI ENG. SK 

1.LİG
1- ANTALYA BYKŞ. BLD. ASAT GENÇLİK VE SK
2- ENGELSİZ GAZİANTEP SK
3- BURSA BEDENSEL ENG. SK
4- MEDİKALPARK SAMSUN ENGELLİ GÜCÜ GENÇLİK VE SK
5- BATMAN ENGELLİLER SK
6- İZMİR BORNOVA BARIŞGÜCÜ SK
7- TUZLA BLD. ENGELLİLER SK
8- 68 AKSARAY BELEDİYESİ SK
9- KONYA ENGELLİLER SK
10- KOCAELİ BAŞİSKELE ENG. SK
11- İSTANBUL 1453 ENGELLİLER SK
12- ÇANAKKALE BOĞAZGÜCÜ ENG.GENÇLİK VE SK

2.LİG
1- AMED SPORTİF FAALİYETLER SK
2- MALATYA BYKŞ. BLD. SK
3- KÜÇÜKÇEKMECE DOSTLUK ENGELLİLER SK
4- VAN BEDENSEL ENGELLİLER SK
5- MUŞ BEDENSEL ENGELLİLER SK
6- GÜMÜŞHACIKÖY HAYAT ENG.SK
7- HATAY BYKŞ. BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK
8- KARABÜK DEMİR KARTAL GENÇLİK VE SK
9- İZMİR KARŞIYAKA ENG. SK
10- ADANA ENG. SK
11- DÜZİÇİ ENG. SK
12- HAKKARİ SÜMBÜL ENGELLİLER SK

3.LİG
A GRUBU:

1- PAMUKKALE BELEDİYESPOR
2- AYDIN GENÇ EFELER SK
3- İSTANBUL ENGELLİ SPORLARI SK
4- İZMİR REHABİLİTASYON SK
5- YEŞİL GÖNEN BED. ENG. SK
6- BUCALI ENGELLİLER SK
7- LOTUS ENG. GENÇLİK VE SK

B GRUBU:
1- SAMSUN ÇARŞAMBA BED. ENG. GENÇLİK VE SK
2- AKDENİZ BELEDİYESİ SK
3- SAMSUN BEDENSEL ENG. GENÇLİK ve SK
4- SORGUN ENGELLİLER UMUT SK
5- MELİKGAZİ BLD. BED. ENG. GENÇLİK VE SK
6- NİĞDE BEDENSEL ENG. SK
7- ZİLE ENGELLİ GENÇLİK VE SK

C GRUBU:
1- ADANA MARTI ENG. SK
2- ŞANLIURFA SİVEREK ENG. SK
3- ŞANLIURFA BED. ENG. SK
4- DİYARBAKIR ORTOPEDİK ENG. SK
5- ERZURUM GENÇLİK VE SK
6- MARDİN KIZILTEPE BİRLİĞİ ENG. SK
7- OSMANİYE 7 OCAK ENG. SK

Oturarak Voleybol Süper Lig Kulüpleri


Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

 

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

25 ŞUBAT 2024 HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Lig, 1.Lig ve 2.Lig”  Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

25 Şubat Hakem Atamaları

 

 

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

 

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P