BİZİ TAKİP ET!

TS TENİS DÜNYA TAKIMLAR KUPASI İTALYA’DA BAŞLADI

Federasyonumuzun 2021 faaliyet programında yer alan TS Tenis BNP Paribas Dünya Takımlar Kupası faaliyeti 26 Eylül – 04 Ekim 2021 tarihleri arasında İtalya’nın Sardunya Şehrinde düzenleniyor.

Kafile Başkanı Önder Yurdakul. Milli Takım Sporcuları, Emirhan Toper, Cihan Çakmakçı, Celil Çetiner, Büşra Fatma Ün, Nurşen Şen, Zeliha Aksak, Uğur Altınel ve Fatih Karataş. Milli Takım Antrenörleri Ahmet Otman, Serkan Üstündağ ve Ayhan Çelik’ten oluşan 12 kişilik kafile ile 3 bayan 3 junior 2 Quad 3 milli takım antrenörü ve 1 idareci olmak üzere katıldılar.

27.09.2021 turnuvanın ilk günü
Quad kategori
Türkiye :1 – 2 : İngiltere
Bayanlar kategori
Türkiye : 0-3 :Rusya

28.09.2021 turnuvanın 2. Günü
Junior kategori
Türkiye : 0 – 3 :Japonya
Quad kategori
Türkiye :0 – 3 : Güney Afrika

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P