BİZİ TAKİP ET!

TSK’dan Anlamlı Ziyaret

TSK’dan Federasyonumuza anlamlı ziyaret…

Türk Silahlı Kuvvetleri Rehabilitasyon Merkezi Başkanı Tuğgeneral Celalettin BACANLI, Federasyon Başkanımız Demirhan ŞEREFHAN’ı makamında ziyaret etti.

BACANLI , son dönemlerde alınan başarıları yakından takip ettiğini belirtirken, federasyonun faaliyetleri hakkında da ŞEREFHAN’dan bilgi aldı.

Her konuda herzaman federasyonun destekçisi olduklarını belirten BACANLI, elde edilen başarıların fazlasının kazanılacağına  gönülden inandıklarını da sözlerine ekledi.Desteklerinin federasyona daha da güç vereceğini söyleyen ŞEREFHAN, ziyaretten büyük onur duyduğunu belirtti.

Ziyarette Tuğgeneral Celalettin BACANLI, Federasyon Başkanımız Demirhan ŞEREFHAN’a bir plaket takdim etti.


 

Duyurular

Türkiye-Özbekistan Maçı Canlı Yayın

24.04.2024 tarihinde saat 17:00’da oynanacak olan Türkiye – Özbekistan hazırlık karşılaşması aşağıdaki linkten canlı olarak yayınlanacaktır.

 

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Antalya Hazırlık Kampımızdan Kareler

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

İlk Hazırlık Maçımızda İngiltereyi 2-1 Mağlup ettik.

İlk Hazırlık maçımızda Milli takımımız sahadan 2-1 galip ayrıldı. Takımımızın gollerini 17. ve 36. dakikalarda Ömer Güleryüz kaydederken, İngiltere 50. dakikada Heald Martin’in attığı golle farkı bire indirdi. Karşılaşma bu skorla sona ererken, milli takımımız ilk hazırlık maçında sahadan 2-1 galip ayrıldı.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P