BİZİ TAKİP ET!

Duyurular

Türk Sporunun Gururu Sümeyye Boyacı, Dünya 3’üncüsü Oldu!

Manchester’da düzenlenen Para Yüzme Dünya Şampiyonası’nda milli sporcumuz Sümeyye Boyacı büyük bir başarıya imza attı. Kadınlar 50m Sırtstü S5 finalinde gösterdiği üstün performansla 43.32’lik derecesiyle bronz madalyanın sahibi oldu ve A barajını geçmeyi başardı.

Türk sporunun gururu olan Sümeyye Boyacı, yüzme yeteneği ve azmiyle tüm sporseverlerin takdirini kazandı. Manchester’da dünya sahnesindeki başarısıyla ülkemizi gururlandıran Sümeyye Boyacı’nın elde ettiği bu önemli başarı spor camiamızda büyük coşkuyla karşılandı.

Türkiye’nin yetenekli sporcularından biri olan Sümeyye Boyacı’nın bu başarısı, onun gelecekte daha da büyük zaferlere ulaşacağına olan inancımızı artırdı. Spor dünyasındaki başarısıyla adından söz ettiren Sümeyye Boyacı’yı yürekten tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P