BİZİ TAKİP ET!

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu ile Petrol Ofisi arasında sponsorluk anlaşması imzalandı

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu ile Petrol Ofisi arasında sponsorluk anlaşması imzalandı. 

Sponsorluk kapsamında engelli sporculara olan desteğini büyütmeyi amaçlayan Petrol Ofisi, TBESF’ye bağlı branşların sporcularının da sponsorluğunu üstlenecek. Petrol Ofisi Grup CEO’su Mehmet Abbasoğlu ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Av. Muaz Ergezen’in katılımıyla İstanbul’da gerçekleştirildi.

 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Av. Muaz Ergezen  görüşlerini şu şekilde ifade etti:

“Bugün bizim için çok özel bir gün. Böyle bir günün BM Dünya Engelliler Farkındalık Haftası’na denk gelmesi ayrı bir önem arz ediyor. Ampute Futbol Dünya Şampiyonası’na 24 ülkenin katılımıyla İstanbul’da ev sahipliği yaptık. Turnuvanın sonunda ise şampiyon olduk. Cumhuriyetin 100’üncü yılını kutlayacağımız şu zamanlarda ülkemize milli takımlar seviyesinde şampiyonluk getirdiğimiz ve şu ana kadar tek olduğumuz için de ayrıca gururluyuz. Bugün geldiğimiz noktada Petrol Ofisi ve yönetimi ‘Biz tüm branşlarda Bedensel Engelli Spor Federasyonu’nun yanında olalım’ kararı aldı. O yüzden onlara ayrıca teşekkür ediyorum. Bizim her bir kardeşimizin muhteşem bir hayat hikâyesi ve başarısı var. Onlar bizim için birer kahraman ve şampiyon; aynı zamanda bedensel engelli camiası olmak üzere tüm milletimiz için de birer rol model. Bu birliktelik bizim için çok mühim, beraber çok güzel işlere imza atacağız.Bizim yeni yetenekleri keşfetmemiz, yeni insanları taşımamız lazım. Var olan sporcularımızın daha iyi bir performans göstermelerini sağlamamız lazım. Bunun için de daha fazla katılımcı elde etmemiz gerek. Bu desteklerle sesimizi daha fazla duyurabileceğimizi düşünüyoruz, daha fazla insanımızı sahalara, salonlara davet etmek istiyoruz.” ifadelerini kullandı.  

 Toplantıda  konuşma yapan Petrol Ofisi Grup CEO’su Mehmet Abbasoğlu, “Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu sadece futbolu değil tüm branşları kapsıyor. Bu branşlarda çeşitli sporcuların hikâyelerini dinleyince çok etkilendik. Farkındalık yaratmak adına desteğimizin zaruri olduğunu düşündük. Ampute Futbol Takımı’na olan sponsorluğumuzun üstüne ne koyabiliriz diye düşündük, desteğimizi bu şekilde göstermekten çok mutlu ve gururluyuz. Bir enerji altyapı şirketi olarak enerjimizi alt yapımıza yönlendirmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Bunu aynı zamanda sosyal sorumluluk projesi olarak yapıyoruz, üstüne koyarak devam etmek ise ana amacımız. Sporun ortak paydada tüm Türkiye bazında bütünleştirici bir özelliği olduğuna inanıyoruz. Bahsi geçen prensiplerle örtüşen tüm imkânlara destek vermeye devam edeceğiz” dedi. 

İstanbul,Taksim The Marmara Hotel Toplantı Salonunda düzenlenen lasnmana, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Muaz Ergezen,Petrol Ofisi Üst Yöneticisi (CEO) Mehmet Abbasoğlu, TBESF Genel Sekreteri Mehmet Berk İnan, Yönetim Kurulu Üyeleri Arif Ölmez, Hasan Bozkurter, bilek güreşçiler Seyfettin Sevci, Meryem Yıldırım Sevci, eskrimci Hakan Akkaya, tekerlekli sandalye tenisçileri Uğur Altınel ve Zeliha Aksak ile yelken sporcusu Miray Ulaş katıldı. 

 

Duyurular

Kurban Bayramı Tebrik

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

2024-2025 Sezonu Ampute Futbol Hakem ve Gözlemci Vize takvimi duyurusu

2024-2025 Sezonu Ampute Futbol Hakem ve Gözlemci Vize takvimi duyurusu

 

İlgi talimat gereği Ampute Futbol Hakem ve Gözlemcilerimizin 2024-2025 Ampute Futbol sezonu vizelerini yenilemeleri için uyulması gereken esaslar aşağıdadır.

1) Hakem ve Gözlemcilerin vize yenileme işlemleri 01 Temmuz – 30 Temmuz 2024 tarihleri arasında yapılacaktır. 30 Temmuz 2024 tarihine kadar Federasyonumuza ulaşmayan hakem ve gözlemci vize belgeleri işleme alınamayacağından evrak gönderim tarihine hassasiyet gösterilmesi önem arz etmektedir.

 

2) Ampute Futbol 2024-2025 sezonunda görev almak üzere sadece 2023-2024 sezon sonunda Faal hakem ve gözlemci kadrosunda yerini korumuş olan hakem ve gözlemciler vize yenileme için müracaat edebilecektir.

 

3) 2024-2025 Sezonu için Hakem ve Gözlemcilerden vize ücreti alınmayacaktır.

 

4) Tüm Gözlemciler bilgisayar ortamında eksiksiz doldurulmuş ve son altı ay içerisinde çekilmiş fotoğraflı 2 adet Gözlemci bilgi formunu 2 adet vesikalık fotoğrafla birlikte Federasyonumuza gönderecektir.

 

5) Tüm hakemler bilgisayar ortamında eksiksiz doldurulmuş ve son altı ay içerisinde çekilmiş fotoğraflı 2 adet Hakem bilgi formu, 2 adet vesikalık fotoğraf ve TFF tarafından İl ve bölgesel klasmanlar için kabul edilen nitelikte sağlık raporunun aslını veya renkli fotokopisini Federasyonumuza gönderecektir.

NOTLAR 

Faal Hakem ve Gözlemciler için Ampute Futbol 2024 /2025 sezonu başlamadan önce sezon başı eğitim semineri tarih ve yeri daha sonra bildirilecektir.

Bu vize takviminde yer almayan veya yer aldığı halde uygulamada aksaklık görülen konular ve tarihlerle ilgili olarak değişiklik dâhil karar vermeye Ampute Futbol MHK yetkilidir.

Tüm Hakem ve Gözlemcilerin bu talimat ekinde yayımlanan belge ve formları kullanması zorunlu olup, farklı form ve belge kullananların vize yenileme işlemleri yapılmayacaktır.

Bilgi formlarına yabancı dil girişi yapan hakem ve gözlemciler yabancı dil seviyesini gösterir belgelerini de bilgi formuna ekleyerek Federasyona gönderecektir.

Hakem ve Gözlemcilerimiz ihtiyaç halinde ibraz etmek üzere Federasyonumuza gönderdiği belgelerin birer nüshasını kendilerinde bulunduracaklardır.

Vize belgeleri kargoyla ve karşı ödemeli olmayacak şekilde Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonunun “Ehlibeyt Mahallesi Ceyhun Atuf Kansu Caddesi, Üçler Plaza No:126 Kat:2 Daire No: 3-4 Balgat – Çankaya / ANKARA” adresine Kargo veya APS ile gönderilmesi gerekmektedir.

Bilgi Formları Aşağıdadır;

2024-25-HAKEM-BILGI-FORMU-SAGLIK-RAPORU

 

2024-25-TBESF-GOZLEMCI-BILGI-FORMU

 

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Mesajı

Sevgili Sporcularımız, Değerli Antrenörlerimiz, Kulüp Başkanlarımız ve Yöneticilerimiz, Kıymetli Ampute Futbol Camiası,

Mübarek Kurban Bayramı’nızı en içten dileklerimle kutluyorum. Bu özel ve anlamlı bayramda, sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutlu günler geçirmenizi temenni ediyorum.

Sporcularımızın azmi ve başarısı, antrenörlerimizin özverili çalışmaları, kulüp başkanlarımız ve yöneticilerimizin destekleri sayesinde, her geçen gün daha büyük başarılara imza atmaktayız. Sizlerin gösterdiği gayret ve fedakarlıkla Ampute Futbol her geçen gün daha da ileriye taşıyoruz.

Kurban Bayramı’nın getirdiği bereket ve huzurun, tüm hayatımıza yayılmasını ve güzel günlerin habercisi olmasını diliyorum.

Saygı ve sevgilerimle,

Alpaslan Erkoç
Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P