BİZİ TAKİP ET!

Duyurular

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu ve Rast Grup, Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası Öncesi Sponsorluk Anlaşması İmzaladı

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu ve Rast Grup, Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası Öncesi Sponsorluk Anlaşması İmzaladı
Ankara, 01.02.2024
Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu, Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası öncesinde ülkenin önde gelen firmalarından biri olan Rast Grup ile önemli bir sponsorluk anlaşması imzaladı. Anlaşma, 1-8 Haziran 2024 tarihleri arasında Fransa’nın Haute-Savoie bölgesinde düzenlenecek olan Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası öncesinde gerçekleşti.
Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Alpaslan ERKOÇ, gerçekleştirilen anlaşma ile ilgili yaptığı açıklamada, “Rast Grup ile yaptığımız bu sponsorluk anlaşması, sporcularımızın uluslararası alanda başarıya ulaşmalarını destekleme hedefimizi bir adım daha ileri taşıyor. Rast Grup’un sporun birleştirici gücüne olan inancını ve bu anlamdaki sosyal sorumluluk anlayışını takdirle karşılıyoruz. Bu işbirliği, sadece bir spor etkinliğine değil, aynı zamanda engelli bireylerin toplum içinde daha fazla yer bulmalarına katkı sağlayacak önemli bir adımdır” dedi.
Rast Grup Yönetim Kurulu Başkanı Faruk KOCA, federasyon ile gerçekleştirdikleri sponsorluk anlaşmasının, engelli bireylerin spor aracılığıyla toplumda daha fazla farkındalık yaratmalarına olanak tanıyacağını belirtti. Ayrıca, bu anlaşmanın Rast Grup’un sürdürülebilir sosyal sorumluluk projelerine verdiği önemi bir kez daha vurguladı.
Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası, bedensel engelli sporcuların uluslararası arenada yeteneklerini sergiledikleri önemli bir platform olma özelliğini taşıyor. Bu anlaşma, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu’nun ve Rast Grup’un, sporun birleştirici gücüne olan inancını ve engelli bireylerin toplumda daha etkin bir şekilde yer almasını destekleme kararlılığını bir kez daha ortaya koyuyor.

Duyurular

Kurban Bayramı Tebrik

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

2024-2025 Sezonu Ampute Futbol Hakem ve Gözlemci Vize takvimi duyurusu

2024-2025 Sezonu Ampute Futbol Hakem ve Gözlemci Vize takvimi duyurusu

 

İlgi talimat gereği Ampute Futbol Hakem ve Gözlemcilerimizin 2024-2025 Ampute Futbol sezonu vizelerini yenilemeleri için uyulması gereken esaslar aşağıdadır.

1) Hakem ve Gözlemcilerin vize yenileme işlemleri 01 Temmuz – 30 Temmuz 2024 tarihleri arasında yapılacaktır. 30 Temmuz 2024 tarihine kadar Federasyonumuza ulaşmayan hakem ve gözlemci vize belgeleri işleme alınamayacağından evrak gönderim tarihine hassasiyet gösterilmesi önem arz etmektedir.

 

2) Ampute Futbol 2024-2025 sezonunda görev almak üzere sadece 2023-2024 sezon sonunda Faal hakem ve gözlemci kadrosunda yerini korumuş olan hakem ve gözlemciler vize yenileme için müracaat edebilecektir.

 

3) 2024-2025 Sezonu için Hakem ve Gözlemcilerden vize ücreti alınmayacaktır.

 

4) Tüm Gözlemciler bilgisayar ortamında eksiksiz doldurulmuş ve son altı ay içerisinde çekilmiş fotoğraflı 2 adet Gözlemci bilgi formunu 2 adet vesikalık fotoğrafla birlikte Federasyonumuza gönderecektir.

 

5) Tüm hakemler bilgisayar ortamında eksiksiz doldurulmuş ve son altı ay içerisinde çekilmiş fotoğraflı 2 adet Hakem bilgi formu, 2 adet vesikalık fotoğraf ve TFF tarafından İl ve bölgesel klasmanlar için kabul edilen nitelikte sağlık raporunun aslını veya renkli fotokopisini Federasyonumuza gönderecektir.

NOTLAR 

Faal Hakem ve Gözlemciler için Ampute Futbol 2024 /2025 sezonu başlamadan önce sezon başı eğitim semineri tarih ve yeri daha sonra bildirilecektir.

Bu vize takviminde yer almayan veya yer aldığı halde uygulamada aksaklık görülen konular ve tarihlerle ilgili olarak değişiklik dâhil karar vermeye Ampute Futbol MHK yetkilidir.

Tüm Hakem ve Gözlemcilerin bu talimat ekinde yayımlanan belge ve formları kullanması zorunlu olup, farklı form ve belge kullananların vize yenileme işlemleri yapılmayacaktır.

Bilgi formlarına yabancı dil girişi yapan hakem ve gözlemciler yabancı dil seviyesini gösterir belgelerini de bilgi formuna ekleyerek Federasyona gönderecektir.

Hakem ve Gözlemcilerimiz ihtiyaç halinde ibraz etmek üzere Federasyonumuza gönderdiği belgelerin birer nüshasını kendilerinde bulunduracaklardır.

Vize belgeleri kargoyla ve karşı ödemeli olmayacak şekilde Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonunun “Ehlibeyt Mahallesi Ceyhun Atuf Kansu Caddesi, Üçler Plaza No:126 Kat:2 Daire No: 3-4 Balgat – Çankaya / ANKARA” adresine Kargo veya APS ile gönderilmesi gerekmektedir.

Bilgi Formları Aşağıdadır;

2024-25-HAKEM-BILGI-FORMU-SAGLIK-RAPORU

 

2024-25-TBESF-GOZLEMCI-BILGI-FORMU

 

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Mesajı

Sevgili Sporcularımız, Değerli Antrenörlerimiz, Kulüp Başkanlarımız ve Yöneticilerimiz, Kıymetli Ampute Futbol Camiası,

Mübarek Kurban Bayramı’nızı en içten dileklerimle kutluyorum. Bu özel ve anlamlı bayramda, sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutlu günler geçirmenizi temenni ediyorum.

Sporcularımızın azmi ve başarısı, antrenörlerimizin özverili çalışmaları, kulüp başkanlarımız ve yöneticilerimizin destekleri sayesinde, her geçen gün daha büyük başarılara imza atmaktayız. Sizlerin gösterdiği gayret ve fedakarlıkla Ampute Futbol her geçen gün daha da ileriye taşıyoruz.

Kurban Bayramı’nın getirdiği bereket ve huzurun, tüm hayatımıza yayılmasını ve güzel günlerin habercisi olmasını diliyorum.

Saygı ve sevgilerimle,

Alpaslan Erkoç
Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P