BİZİ TAKİP ET!

Türkiye Bedensel Engelliler Yüzme Federasyon Kupası Trabzon’da Yapılacak

Türkiye Bedensel Engelliler Yüzme Federasyon Kupası, 5-7 Nisan 2019 tarihlerinde Trabzon ilinde gerçekleştirilecek. Mehmet Akif Ersoy Olimpik Yüzme Havuzu’da yapılacak organizasyonda sporcular serbest, sırtüstü, kurbağalama, kelebek, ferdi karışık kategorilerinde mücadele edecek.

Yarışmalara katılacak sporcular kafile listelerini ve sporcuların yüzecekleri mesafeleri bulundukları İl Spor Müdürlüğüne onaylatarak en geç 25 Mart 2019 Pazartesi günü saat 17:00’ye kadar swmkurt@gmail.com e-mail adresine bildirmeleri gerekmektedir. 


KONAKLAMA 

Yüzme Federasyon Kupası için konaklama, Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün yurtlarında yapılacaktır. Yurtlara giriş 4 Nisan Perşembe günü öğlen yemeği ile yurtlardan çıkış ise 7 Nisan Pazar günü yine öğlen yemeği ile olacaktır. Müsabakalara katılacak kulüplerin konaklama ve 3 öğün yemek masrafları (yurtlarda kalacak kulüpler için) Trabzon Valiliğince karşılanacaktır.
 

Konaklamalardan yararlanacak kulüplerimizin yer ayarlamalarının yapılması için kafile isim listelerinin 20 Mart Çarşamba gününe kadar federasyonumuzun 0 312 311 68 52 numaralı faksına bildirilmesi gerekmektedir. Bu tarihten sonraki bildirimler dikkate alınmayacaktır.

Türkiye Bedensel Engelliler Yüzme Federasyon Kupası reglamanı, katılım ve stil formu ekte yer almaktadır. 

Duyurular

Millilerimiz Yurda Döndü

Federasyon Başkanımız, Teknik ekibimiz ve Sporcularımız ayağının tozuyla A Habere demeç verdi.

 

OKUMAYA DEVAM ET

TBESF HABER

3.Kez AVRUPA ŞAMPİYONUYUZ

OKUMAYA DEVAM ET

TBESF HABER

ŞAMPİYON TÜRKİYE

1-8 Haziran 2024 tarihleri arasında Fransa’nın Evian kentinde gerçekleştirilen Ampute Futbol Avrupa şampiyonasında Milli takımımız Final maçında İspanya’yı 3-0 yenerek 3. kez şampiyon olmayı başardı.

Milli takımımızda golleri, Rahmi Özcan, Ömer Güleryüz ve Fatih Şentürk kaydetti.

Böylelikle tarihte yapılan tüm Avrupa Şampiyonalarında ülkemiz “Şampiyon” olma başarısı göstermiş oldu.

 

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P