BİZİ TAKİP ET!

Türkiye Futbol Federasyonu’na Teşekkür Ederiz..

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasına verecekleri katkı ve desteklerden dolayı Türkiye Futbol Federasyonu’na Teşekkürlerimizi iletiyoruz.

01-10 Ekim 2017 tarihleri arasında İstanbul- Antalya’da düzenlenmesi planlanan Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası için Federasyonumuza her türlü desteği vereceğini belirten başta Türkiye Futbol Federasyonu’nun sayın Başkanı Yıldırım DEMİRÖREN olmak üzere,Yönetim Kurulu Üyesi sayın Cengiz ZÜLFİKAROĞLU ve Engelliler Koordinasyon Kurulu Başkanı sayın Ömer GÜRSOY’a teşekkürlerimizi iletiyoruz.

27-29 Ocak 2017 tarihleri arasında Avrupa Ampute Futbol Federasyonu heyetini ülkemizde ağırlayarak tesislerimizi gezdirip kendilerini ülkemizde misafir edeceğiz. Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasına 12 Ülke takımının katılımı beklenmektedir.

Saygılarımla,

Arif Ümit UZTÜRK 
Federasyon Başkanı 

Duyurular

İlk Hazırlık Maçımızda İngiltereyi 2-1 Mağlup ettik.

İlk Hazırlık maçımızda Milli takımımız sahadan 2-1 galip ayrıldı. Takımımızın gollerini 17. ve 36. dakikalarda Ömer Güleryüz kaydederken, İngiltere 50. dakikada Heald Martin’in attığı golle farkı bire indirdi. Karşılaşma bu skorla sona ererken, milli takımımız ilk hazırlık maçında sahadan 2-1 galip ayrıldı.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası Hazırlıkları Kapsamında Antalya’da Kampa Giriyor

Türkiye Ampute Futbol Milli Takımımız, Avrupa Şampiyonası için son hazırlıklarını yapmak üzere sezon sonu ikinci etap kampını Antalya’da  gerçekleştirecek. Titanic Deluxe Belek Hotel’de 22-29 Nisan 2024 tarihleri arasında düzenlenecek olan kamp, takımın Avrupa Şampiyonası öncesi hazırlık maçları da yapacağı bir kamp olacak.

Hazırlık maçı programı şu şekilde:

  • 22 Nisan 2024: Türkiye – İngiltere
  • 24 Nisan 2024: Türkiye – Özbekistan
  • 26 Nisan 2024: Türkiye – Özbekistan

 

Milli takımımıza başarılar diliyoruz.

 

 

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımımız Kocaeli Kampını sonlandırdı.

Avrupa Şampiyonasını hazırlıkları çerçevesinde 15-21 Nisan 2024 tarihleri arasında Kocaeli ilinde hazırlıklarına devam eden Ampute Futbol Milli takımımız buradaki çalışmalarını sonlandırarak ikinci etap kamp için Antalya’ya hareket etti.

 

 

 

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P