BİZİ TAKİP ET!

Türkiye Okul Sporları Bedensel Engelliler Yüzme Yarışları Sınıflandırma Randevu ve Sonuç Listesi

27-29 Nisan tarihlerinde Alanya Olimpik Yüzme Havuzu’nda yapılacak olan Türkiye Okul Sporları Bedensel Engelliler Yüzme Yarışları’nda mücadele edecek sporcuların sınıflandırma randevu ve sonuç listesi ekte yer almaktadır. 

Sınıflandırmaya müsabakalara ilk kez katılım sağlayacak olan sporcuların yanı sıra sınıflandırmacılarımız tarafından belirlenen bazı sporcular da alınacaktır. Listede yer alan sporcularımızın listede belirtilen randevu saatlerinden en az 15 dakika önce sınıflandırmanın yapılacağı mekanda istenilen evraklar ile birlikte mayosu ile beraber hazır bir şekilde beklemesi gerekmektedir.

Sınıflandırmaya girecek olan sporcularımız yanında yalnızca bir refakatçi veya antrenör olacak şekilde sınıflandırmaya girebilecektir. Listede yer alan sporcuların engelli – heyet raporları, kimlik fotokopisi, lisans fotokopisi ve 1 adet vesikalık fotoğrafı ile birlikte gelmesi rica olunur. Belirtilen evrakların eksik olması durumunda sporcular sınıflandırmaya alınmayacaktır.

Sonuç listesi için tıklayınız.

Sınıflandırma randevu listesi için tıklayınız. 

Duyurular

TÜRKİYE – İSRAİL AMPUTE FUTBOL MAÇI CANLI YAYIN

TÜRKİYE – İSRAİL AMPUTE FUTBOL MAÇI 🔴

Heyecan dorukta!
2 Haziran Pazar, Saat: 17:00’da tüm gözler TRT Spor ekranlarında olacak!

Milli gururumuz, Ampute Futbol Takımımız sahaya çıkıyor!

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P