BİZİ TAKİP ET!

Duyurular

“Türkiye Sigorta” ve “Türkiye Hayat Emeklilik” federasyonumuza yapmış olduğu malzeme desteğinden dolayı teşekkür ederiz.

Sayın Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat Emeklilik Yetkilileri,

Sizin değerli desteğiniz sayesinde federasyonumuz, faaliyetlerini etkin bir şekilde sürdürebilmekte ve kulüplerimize ve sporcularımıza kaliteli hizmet sunabilmektedir. Malzeme desteğiniz, bizim için büyük bir değer taşımakta ve projelerimizi gerçekleştirmemizi kolaylaştırmaktadır.

Sizlerin yanımızda olduğunu bilmek, motivasyonumuzu artırmakta ve daha büyük başarılara ulaşma konusundaki inancımızı güçlendirmektedir. Bu nedenle, sağlamış olduğunuz malzeme desteği için sizlere minnettarız.

Gelecekte de işbirliğimizin daha da güçlenerek devam etmesini umut ediyoruz. Sizlerle olan çalışmalarımızı sürdürmek ve yeni başarılar elde etmek için heyecan duyuyoruz.

Tekrar teşekkürlerimizi sunar, çalışmalarınızda daimi başarılar dileriz.

Saygılarımızla,

 

                       

Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P