BİZİ TAKİP ET!

Vali Coş ve Aldırmaz’a Dünya şampiyonası teşekkürü

Vali Coş ve Aldırmaz’a Dünya şampiyonası teşekkürü…

Dünya Tekerlekli Sandalye Basketbol Federasyonu Başkanı Mauren Orchard, 5-15 Eylül tarihleri arasında Adana’da yapılacak Dünya Gençler Tekerlekli Basketbol şampiyonasına destekleri nedeniyle Vali Hüseyin Avni Coş ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’a mektupla teşekkür etti.

Mauren Orchard’un Adana Valisi Hüseyin Avni Coş ve Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Aldırmaz’a gönderdiği mektup Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Asbaşkanı Ali Duran Karakaya ve Şampiyona Genel Koordinatörü Ydr. Doç. Dr. İsmail Güneş tarafından taktim edildi.

Orchard, mektubunda 5-15 Eylül 2013 tarihlerinde düzenlenecek şampiyonanın başarılı geçeceğine ve katılan ülkelerin antrönör, sporcu, teknik yetkilileri ve ailelerin evlerine Türkiye’nin Fahri elçisi olarak döneceklerine inandığını söyledi.

IWBF’in üye 104 ülkesinin Adana’nın sağladığı destek ve misafirperverliği hakkında bilgi sahibi olduğunu söyleyen Orchard, dünya şampiyonasının Adana’nın ve Türkiye’nin ziyaret edilmek için harika bir seçim olduğunu ispat edeceğini, bu muhteşem şampiyonayı izlemek ve Eylül ayında Adana’da olmak için sabırsızlandığını belirtti.

Adana’da 5-15 Eylül tarihlerinde yapılacak olan Dünya Gençler Tekerlekli Basketbol şampiyonası 2 ayrı grupta yapılacak. A Grubu’nda Meksika, İngiltere, Kanada, Almanya, İran ve Güney Afrika; B Grubu’nda ise Türkiye, İtalya, Japonya, İsveç, ABD ve Avustralya mücadele edecek.


Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P