BİZİ TAKİP ET!

Yelken Antrönör Denkliği Milli Takım Kampı

11-17 Mart Yelken Antrönör Denkliği Milli Takım Kampı Mersin’de yapılıyor.

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu tarafından 11-17 MART 2013 tarihleri arasında planlanan, Mersin Yelken İhtisas ve Yat Spor Kulübü Başkanlığı ev sahipliğinde, Türkiye Paralimpik Yelken Eğitim – Geliştirme Milli Takım kampı ve Antrenör Denkliği Semineri yapılması planlanmıştır.
Paralimpik yelken milli takım kamp sonucunda uluslararası yelken yarışlarında temsil edecek paralimpik yelken milli sporcularının becerilerinin arttırılması, 30 mart – 06 nisan 2013 tarihleri arasında Palma/İspanya da ISAF tarafından düzenlenen paralimpik dünya kupası yarışlarına katılacak sporcuların seçilmesi hedeflenmiştir.
İspanya da düzenlenen dünya kupası paralimpik yelken yarışları 2016 yılında Birezilya Rio” da yapılacak paralimpik olimpiyatların birinci basamağını oluşturmaktadır.
Kulübümüzün ev sahipliğinde 11-17 EKİM 2013 tarihlerinde yapılacak Paralimpik Yelken Milli Takım sporcu kampına 8 sporcu ve 3 antrenör – idareci katılacaktır.
Türkiye Bedensel Engelli Spor Federasyonu tarafından planlanan, Paralimpik Yelken milli takım sporcu yetiştirme kampı faaliyet programı aşağıda dır. Kamp çalışmaları Çamlıbel Marina Batı Girişinde hazırlanan Paralimpik Yelken çalışma sahasında yapılacaktır.

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P