BİZİ TAKİP ET!

Yeni Başkan Arif Ümit UZTÜRK

Tek aday olarak giren Arif Ümit Uztürk, başkan seçildi.

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 1. Olağanüstü ve 4. Mali Genel Kurulu, Metropolitan Otel’de yapıldı.

Arif Umit Uztürk, tek aday olarak girdiği seçimde 134 oyla başkan seçildi. 270 delegeden 160’ının katıldığı seçimde kullanılan oyların 2’si geçersiz sayıldı.

Federasyonun yeni başkanı Uztürk, konuşmasında 2015 yılının önemine değinerek, "Bu yıl, Paralimpik Oyunlar’ın kota müsabakalarının yoğunlaştığı bir yıl. Adil, eşit ve şeffaf bir yönetim anlayışı içinde, öncelikle içinde bulunduğmuz karamsar tabolunun dağıtılması, yeniden kucaklaşmanın, kardeşliğin tesis edilmesi gerekmektedir" dedi.

Kol kola, omuz omuza yürüme zamanı olduğunu dile getiren Uztürk, "Hem federasyonu hem de kulüplerimizi, sosyal sorumluluk projeleriyle tanıştırıp, maddi açıdan ekstra kaynak yaratmaya çalışacağız. Tanıtım çalışmalarına önem vereceğiz. 16 spor dalının faaliyetlerini yürüten federasyonumuzun, henüz müsabaka düzenleme aşamasına gelmemiş branşları için, yurt dışından uzman antrenörler getirip eğitim çalışmalarına ağırlık vereceğiz" diye konuştu.

Uztürk, kurumsal, idari ve sportif yapının geliştirilmesi, amatör ruh ve profesyonel ruhla hareket etmenin öncelikleri olacağını sözlerine ekledi.

Arif Ümit Uztürk başkanlığındaki yönetim kurulunun yanı sıra denetim ve disiplin kurulları şu isimlerden oluştu:

Yönetim kurulu: İlhami Kılınçkaya, Oğuz Çerik, Abdülkadir Gözegir, Nejat Yeniatakan, Selim Özen, Soner Yasak, Hüseyin Adın, Mesut Keskin, Murat Kandazoğlu, Mehmet Sirkeci, Taner Canyurt, İrfan Çelik, Mustafa Özyar, Mehmet Akif Okur

Denetim kurulu: Erdal Güçlüer, Selim Şahin

Disiplin kurulu: Av. Tacar Çağlar, Av. Zübeyd Aydın, Av. Yusuf Tuna, Av. Emrah Hüner, Mehmet Demirel

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P