BİZİ TAKİP ET!

Yüzme Branşı Faal Hakem Semineri

24 Ocak 2022 tarihinde saat: 21:00’da online olarak zoom uygulaması üzerinden Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Yüzme Branşı Faal Hakem Semineri yapılacaktır.

1- Seminer ZOOM uygulaması üzerinden online olarak yapılacaktır.
2- Tüm hakemlerin seminere katılabilmeleri için; telefonlarına, tabletlerine ya da bilgisayarlarına ZOOM uygulamasını indirmeleri ve internet bağlantılarının olması gerekmektedir.
3- 2021-2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Yüzme Branşı faaliyetlerinde görev alabilmek için hakemlerin online seminere katılımı zorunludur. Katılım aynı zamanda vize yerine geçeceğinden hakemlerin bu konuda duyarlı olmaları, önem arz etmektedir.
4- ZOOM uygulamasına girişlerde; kullanıcı adı, kişinin ismi ve soy isim şeklinde belirtilecektir. Medeni durumu değişen kadın hakemlerin her iki soy ismini yazmaları gerekmektedir. Geçersiz bir takma ad veya telefon, tablet, bilgisayar ismi ile giriş yapan katılımcıların girişi yok sayılacak ve görev verilmeyecektir.
5- Katılımcıların yoklamaları ZOOM uygulaması ile tespit edilecek olup, oturum bitmeden ayrılanlara görev verilmeyecektir.
6- Federasyonumuz yüzme hakemlerinin güncel bilgilerine ulaşmak amacıyla oluşturulan (ekteki linkten ulaşılabilecek) formun tüm hakemlerimizce 23 Ocak 2022 saat 21:00 ‘e kadar doldurulması gerekmektedir. Formu doldurmayan hakemlerimiz seminere alınmayacak, dolayısıyla da cari dönemde görev verilemeyecektir.
7- ZOOM uygulaması üzerinden online olarak yapılacak seminere giriş linki ve şifresi 24 Ocak 2022 saat 13:00 ‘da whatsapp uygulaması üzerinden “WPS BED&GÖR&İLETİŞİM” hakem grubunda paylaşılacaktır.
8- 04-06 Şubat 2022 tarihlerinde Gaziantep ilinde yapılacak Türkiye Bedensel Engelliler Yüzme Milli Takım Seçmesi müsabakalarında; formu doldurarak seminere katılacak yüzme hakemlerimiz içerisinden görevlendirme yapılacaktır. Bu müsabakada görev almak isteyen hakemlerimizin tercihleri form aracılığıyla alınacaktır.
Bilgi formunu doldurmak için https://forms.gle/ua1yjwqYr7WtZG6y5
Link açılmazsa arama çubuğuna bu linki yazarak açabilirsiniz.

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P