BİZİ TAKİP ET!

Yüzme Gelişim Kampı

Yüzme Gelişim Kampı İstanbul’da düzenlenecektir.

22-26 Nisan tarihleri arasında Başakşehir Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Kamp Eğitim Merkezinde gerçekleştirilecek seminere 2022 Yılında Gaziantep’te yapılan Bedensel Engelliler Türkiye Yüzme Şampiyonasında başarı elde eden, 18 yaş altı gelecek vadeden sporcu ve antrenörleri kampa katılacaktır.

Kamp Müdürü: Halil İbrahim Kürkçü

Milli Takım Antrenörü: Dr. Duran Arslan,

Teknik Kurul Üyesi:
Dr. Mehmet Özsarı

Sporcular: Yılmaz Kırıt, Muhammed Mustafa Karagün,Ayla Doğan, Baran Doruk Şimşek, Ahmet Çınar Bakkal, Emine Avcu,Ahmet Doruk Gayır,Ervanaz Göbel, Melda Kolayca, Samet Akkoyun, İrem Serra Kirtik,Melisa Şahin, Muhammed Enes Sarı, Ömer Başar, Selim Taş ve Umut Ünlü.

Antrenörler:

İbrahim Kaç, Ali Uzun, Çağlar Alsan, Ali Şahin, Çetin Arslan, Ahmet Murat Kalan, Hasan Ertuğrul Çakmak, Fatih Özdemir ve Kerem Arda.

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P