BİZİ TAKİP ET!

YÜZME MİLLİ TAKIMIMIZ KAMPA ANKARA’DA DEVAM EDECEK

Dublin’de düzenlenecek olan 2018 Avrupa Para Yüzme Şampiyonası’na hazırlık kapsamında Yüzme Milli Takımımızın, Rize Salarha Sporcu Eğitim Merkezi’nde yaptığı kamp, bugün itibarıyla sona erdi. Milli Takımımız çalışmalarını yarın Ankara-Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi’nde sürdürecek. Ankara kampı, 9 Ağustos Perşembe gününe kadar sürecek. 

ANKARA KAMP LİSTESİ (SPORCULAR)
25 Temmuz- 9 Ağustos 2018

1-BEYTULLAH EROĞLU 
2-BÜLENT OTURAKÇI 
3-HAMİT DEMİR 
4-İSMAİL CAN DOĞAN 
5-KORAL BERKİN KUTLU 
6-MUHAMMED ALİ AYDIN 
7-MUSTAFA ŞAR 
8-NİL ŞAHİN
9-ÖMER ONUR İNCİ 
10-ÖZGE ÜSTÜN
11-RÜMEYSA RAVZA ORMANCI 
12-SEVİLAY ÖZTÜRK 
13-SÜMEYYE BOYACI  
14-UĞURCAN ÖZER 

Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P