BİZİ TAKİP ET!

YÜZME OKUL SPOR MÜSABAKALARINDA GÖREVLENDİRİLEN HAKEMLER

BEDENSEL ENGELLİLER VE GÖRME ENGELLİLER OKUL SPORLARI TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ

YARIŞ TARİHi YERİ      27-29 Nisan 2018 SAMSUN
TEKNİK TOPLANTI       27 Nisan 2018 SAAT:17..00 Atakum Yüzme Havuzu
HAKEM TOPLANTISI    27 Nisan 2018 SAAT:18.00 Atakum Yüzme Havuzu

FEDERASYON TEMSİLCİSİ; OSMAN ÇULLU K.MARAŞ

GÖREVLİ HAKEMLER

AD SOYAD İLİ GÖREVİ

1 MURAT SARAÇ SAMSUN BAŞHAKEM
2 UĞUR KAYALI ESKİŞEHİR ÇIKIŞ HAKEMİ
3 KEMAL KARADENİZ ANKARA
4 SEYYİDE TAHMAZ ANKARA
5 NECLA OĞUZ ANKARA
6 BELKIS KOÇ ANKARA
7 EDA AKAR ANKARA
8 AHMET KISAÇ ANTALYA
9 EMİNE KİRAZ ANTALYA
10 AYŞE TOMUL ANTALYA
11 OĞUZ TURAN BURSA
12 FEHMİ GÖKÇEN BURSA
13 SERDAR MUTLUSOY BURSA
14 MEDENİ KUNTEL EDİRNE
15 TÜRKAN ÇOKAR ESKİŞEHİR
16 SAADET KAYALI ESKİŞEHİR SEKRETERYA
17 AYSELİN FÜLGE ÇOBAN ESKİŞEHİR SEKRETERYA
18 FATMA AKIN ESKİŞEHİR SPİKER
19 HATİCE KARAKAŞ İSTANBUL
20 MESUT TERZİ İSTANBUL
21 BEKİR YAMAN K. MARAŞ
22- TANER KARADUT SAMSUN SPLASH
23- MUSTAFA PEKŞEN  SAMSUN 
24- SAMET NİYAZİ DİNÇ 

TÜM HAKEMLER HAKEM TOPLANTISINA KATILMAK ZORUNDADIR.
HAKEMLER YARIŞLAR SÜRESİNCE, KOKARTSIZ BEYAZ POLO YAKA TİŞÖRT,
BEYAZ PANTOLON VE BEYAZ AYAKKABI KULLANACAKLARDIR
MAZERETLERİ NEDENİ İLE GELEMEYECEK OLAN HAKEMLERİN,
22 04 2018 MESAİ SAATİ BİTİMİNE KADAR, MURAT SARAÇ ( 0 539 2140177 )
NOLU TELEFONO HABER VERMELERİ GEREKMEKTEDİR.
MAZERETİ NEDENİ İLE GELEMEYECEK HAKEMLERİN YERİNE
MERKEZ HAKEM KURULU TARAFINDAN YENİDEN GÖREVLENDİRME YAPILACAKTIR.

MERKEZ HAKEM KURULU

TBESF HABER

“Para Dans Kosice 2023 turnuvasından 3 Altın 2 Gümüş Madalya ile Dönüyorlar”

Federasyonumuzun 2023 yılı faaliyet programında öne çıkan bir etkinlik gerçekleşti. Para Dans Kosice 2023 Para Dance Sport World Cup Turnuvası, 15-17 Eylül 2023 tarihleri arasında Slovakia’nın ev sahipliğinde gerçekleşti.

Sporcular, bu prestijli turnuvada üstün bir başarı elde ettiler. Toplamda 3 altın ve 2 gümüş madalya kazanan milli sporcular, Türk bayrağını gururla temsil ettiler.

Slovakya’nın ev sahipliğindeki turnuva, dünya çapında yetenekli dansçıları bir araya getirerek büyük bir rekabetin yaşandığı bir platform oldu. Sporcular, sadece ülkemizi değil, aynı zamanda yeteneklerini tüm dünyaya gösterme fırsatı buldular.

Federasyonumuz, sporcularımızın elde ettiği bu başarıdan dolayı gurur duyuyor ve onları tebrik ediyor. Bu önemli etkinliğin, gelecekteki uluslararası müsabakalarda da başarıların habercisi olduğuna inanıyoruz. Sporcularımıza başarılarının devamını dileriz.

PARADANS KOSIČE DÜNYA KUPASİ 2023

OKUMAYA DEVAM ET

Ampute Futbol

Ampute Futbol 2023-2024 Sezonu Süper Lig Fikstür Çekimi

“Ampute futbol 2023-2024 sezonu Süper Lig fikstür çekimi 14 Eylül 2023 tarihinde saat 16:30’da YouTube üzerinden canlı yayınlanacaktır. Canlı yayın bağlantısı aşağıdaki gibidir:”

https://www.youtube.com/@bedenselengelliler

 

OKUMAYA DEVAM ET

TBESF HABER

“Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, TBESF Başkanı Alpaslan Erkoç’u Kabul Etti”

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Alpaslan Erkoç’u makamında kabul etti. Görüşme Bakanlık makamında gerçekleşti. Federasyon başkanı Erkoç, Gençlik ve Spor Bakanına yeni dönem faaliyetleri ve çalışma takvimi hakkında bilgiler verdi. Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Federasyon Başkanı Erkoç’u ve göreve gelen yeni yönetimini tebrik etti.

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak,’ Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu çalışmalarını yakından takip edeceğini ve önümüzdeki dönemde Federasyonun tüm bileşenleriyle ve Milli Takımlarla ses getiren başarılara imza atmasını beklediğini’ ifade etti. Bakan Bak, ‘Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın örnek bir sporsever olduğunu ve özellikle de sporda engellilerin varlığı konusundaki hassasiyetlerini’ dile getirdi. Bu doğrultuda Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak Milli takımın çalışmalarını yakından birebir takip ederek uluslararası alanda Paralimpik olimpiyatlarda yeni başarılar kazanmak için gereken desteği vereceklerini söyledi.

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonun kısa, orta ve uzun vadede stratejik planları ve çalışmaları hakkında Bakan Bak’ a detaylı bir sunum gerçekleştiren Başkan Erkoç, “Sayın Bakanımız bizi çok samimi ve sıcak bir ortamda karşıladı. Kendisine mütevazı kişiliğinden ve engellilerin spordaki varlığına olan duyarlılığından dolayı adeta hayran kaldık. Sayın Bakanımızın Türk Sporu ve özellikle Milli Takımlarımız adına her türlü desteği fazlasıyla verecek bir sporsever olması biz spor camiası için büyük bir öneme sahiptir. Bu, bizler için önemli bir motivasyon kaynağı oluşturacaktır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ ın ilgi ve özverisi ile engelli sporunu en güzel yerlere getireceğimize inanıyoruz. Sayın Bakanımıza Federasyonumuza göstermiş olduğu ilgisi ve biz engelli vatandaşlarımıza karşı duyarlılığı ve sevgisinden dolayı müteşekkirim” dedi.

Görüşme sonunda Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Alpaslan Erkoç Bakanlık makamında hatıra fotoğrafı çektirdi.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P