BİZİ TAKİP ET!

YÜZME SINIFLANDIRMA RANDEVU LİSTESİ

TÜRKİYE BEDENSEL ENGELLİLER YÜZME ŞAMPİYONASI
AKSARAY 16 – 18 OCAK 2018
16 OCAK 2018 SINIFLANDIRMA RANDEVU LİSTESİ

16 OCAK 2018
1. Emine AVCU (İstanbul Gençlik Spor Kulübü)
2. Dilan ONGOLU (İstanbul Gençlik Spor Kulübü)
3. Şevval MUTLU (İstanbul Gençlik Spor Kulübü)
4. Doruk GAYIR (İstanbul Gençlik Spor Kulübü)
5. Miraç MOLA (İstanbul Gençlik Spor Kulübü)
6. Abdülkerim TEMİZ (İstanbul Gençlik Spor Kulübü)
7. Abdülkadir OZOGUL (İstanbul Gençlik Spor Kulübü)
8. Hayati YİĞİTOĞLU (İstanbul Gençlik Spor Kulübü)
9. Yusuf ALGIN (Atlas Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü)
10. Mümin ALGIN (Atlas Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü)
11. Yusuf Ata TÜRKER (Atlas Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü)
12. Göktuğ ÖZÇATAL (Atlas Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü)
13. Ayça Deniz SÖĞÜT (Atlas Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü)
14. Umut AKBAY (İskenderun Engelliler Spor Kulübü)
15. Musa AÇAR (Sakarya Yıldızlar Yüzme Kulübü)
16. Muhammed KESKİN (Manisa Su Sporları Kulübü)
17. Nisa Kılıç (Manisa Su Sporları Kulübü)
18. Mustafa İnanç ER (Goril Doğa Sporları)
19. Semanur KUTANİS (Goril Doğa Sporları)
20. Azranur YAZICI (Goril Doğa Sporları)

ÖĞLE YEMEĞİ MOLASI (12:00-13:00)

21. Kübra HAMURCU (İstanbul Büyükşehir Belediye Spor)
22. İhsan ALPYÜRÜK (Gaziantep Sof Dağı Gençlik ve Spor Kulübü)
23. Hayri Yiğit ABAR (Gaziantep Sof Dağı Gençlik ve Spor Kulübü)
24. İren Nur ÖZBÖKE (Gaziantep Sof Dağı Gençlik ve Spor Kulübü)
25. Eren ÖZDEMİR (Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü)
26. Rıfat KILIÇ (Ankara Ferdi)
27. Eylül Jülide Akkoca (Ankara Ferdi)
28. Melis Işık (Ankara Ferdi)
29. Zeki Keskin (Ankara Ferdi)
30. Kadir BAKAR (İstanbul Engelliler Spor Kulübü)
31. Engin DEMİRASLAN (İstanbul Engelliler Spor Kulübü)
32. Mustafacan SİMAY (İstanbul Engelliler Spor Kulübü)
33. Hikmet ERDOĞAN (İstanbul Engelliler Spor Kulübü)
34. Ömer ÇELİK (İstanbul Engelliler Spor Kulübü)
35. Gürkan ERGÜVEN (İstanbul Engelliler Spor Kulübü)
36. Bünyamin SAKA (İstanbul Engelliler Spor Kulübü)
37. Serhat BARİK (İstanbul Engelliler Spor Kulübü)
38. Bülent ATSIZ (İstanbul Engelliler Spor Kulübü)
39. Mahmut ÖZAYDIN (İstanbul Engelliler Spor Kulübü)
40. Gültekin BARUTÇU (İstanbul Engelliler Spor Kulübü)
41. Resul TAYGUN (Kahramanmaraş Engelliler Spor Kulübü)
42. Temel Yağız KANDAZ (Trabzon Engelliler Spor Kulübü)
43. Neslihan KILIÇOĞLU (Karaman Gençlik ve Spor Kulübü)
44. Salim İMREN (Karaman Gençlik ve Spor Kulübü)
45. Emre YÜKSEK (Karaman Gençlik ve Spor Kulübü)
46. Emirhan KILINÇ (Karaman Gençlik ve Spor Kulübü)
47. Elif Merve POLAT (Gaziantep Dolphin Spor)
48. Ömer Talha YÜRÜMEZ (Kütahya Gençlik ve Spor Kulübü)
49. Yusuf OĞUR (???)
50. Muhittin ÖZÇELİK (Son Nokta Engelliler Spor Kulübü)
51. Hasan AKKOYUN (Son Nokta Engelliler Spor Kulübü)
52. Sema PAKER (Son Nokta Engelliler Spor Kulübü)
53. İsa UMUT (Son Nokta Engelliler Spor Kulübü)
54. İsa AKBAŞ (Son Nokta Engelliler Spor Kulübü)
55. Kasım Zafer KIR (Son Nokta Engelliler Spor Kulübü)
56. Nedim Kevser GENÇ (Son Nokta Engelliler Spor Kulübü)
57. Tuğçe AVCI (Son Nokta Engelliler Spor Kulübü)
58. Şerife İSTİF (Son Nokta Engelliler Spor Kulübü)

ÖNEMLİ NOT: 2018 Aksaray Türkiye Bedensel Engelliler Yüzme Şampiyonası’nda sadece İLK DEFA sınıflandırılacak sporcular değerlendirmeye alınacaktır. Yeniden ölçülmesi bu yıl içinde planlanan sporcular ve sınıfına itiraz edenler (sınıflandırmayı protesto edenler), 2018 Aksaray Bedensel Engelliler Yüzme Şampiyonası’nda değerlendirilmeyecektir. Daha sonra TBESF web sayfasında ilan edilecek olan müsabakalarda değerlendirileceklerdir.

Sınıflandırmaya gelecek sporcuların içlerinde mayo olacak şekilde ve reglamanda belirtilen belgeler ile gelmesi önemle rica olunur! Belirtilen belgelerin getirilmemesi durumunda sporcuların sınıflandırılması tamamlanmayacaktır.

Ayrıca bu listede daha önce sınıflandırması bulunan sporcu var ise sınıflandırmacılara bildirilmelidir, bu sporcular tekrar değerlendirilmeyeceklerdir!

(Sınıflandırmalar, 2015’te IPC tarafından yenilenen kurallara ve alınan özel eğitimler, bilimsel yöntemler, orijinal değerlendirme formları ve araç gereçleri ile sınıflandırma yapıldığını ve yapılacağını duyururuz.)

TBESF-Sağlık Kurulu
Bedensel Engelli Yüzme Sınıflandırmacıları

TÜRKİYE BEDENSEL ENGELLİLER YÜZME ŞAMPİYONASI
AKSARAY 16 – 18 OCAK 2018
16 OCAK 2018 SALI
SINIFLANDIRMA RANDEVU LİSTESİ

1.GRUP (09:00 – 10:30)

• Emine AVCU (İstanbul Gençlik Spor Kulübü)
• Dilan ONGOLU (İstanbul Gençlik Spor Kulübü)
• Şevval MUTLU (İstanbul Gençlik Spor Kulübü)
• Doruk GAYIR (İstanbul Gençlik Spor Kulübü)
• Miraç MOLA (İstanbul Gençlik Spor Kulübü)
• Abdülkerim TEMİZ (İstanbul Gençlik Spor Kulübü)
• Abdülkadir OZOGUL (İstanbul Gençlik Spor Kulübü)
• Hayati YİĞİTOĞLU (İstanbul Gençlik Spor Kulübü)
• Yusuf ALGIN (Atlas Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü)
• Mümin ALGIN (Atlas Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü)
2. GRUP (10:30 – 12:00)
• Yusuf Ata TÜRKER (Atlas Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü)
• Göktuğ ÖZÇATAL (Atlas Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü)
• Ayça Deniz SÖĞÜT (Atlas Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü)
• Umut AKBAY (İskenderun Engelliler Spor Kulübü)
• Musa AÇAR (Sakarya Yıldızlar Yüzme Kulübü)
• Muhammed KESKİN (Manisa Su Sporları Kulübü)
• Nisa Kılıç (Manisa Su Sporları Kulübü)
• Mustafa İnanç ER (Goril Doğa Sporları)
• Semanur KUTANİS (Goril Doğa Sporları)
• Azranur YAZICI (Goril Doğa Sporları)
3.GRUP (13:00 – 14:30)
• Kübra HAMURCU (İstanbul Büyükşehir Belediye Spor)
• İhsan ALPYÜRÜK (Gaziantep Sof Dağı Gençlik ve Spor Kulübü)
• Hayri Yiğit ABAR (Gaziantep Sof Dağı Gençlik ve Spor Kulübü)
• İren Nur ÖZBÖKE (Gaziantep Sof Dağı Gençlik ve Spor Kulübü)
• Eren ÖZDEMİR (Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü)
• Rıfat KILIÇ (Ankara Ferdi)
• Eylül Jülide Akkoca (Ankara Ferdi)
• Melis Işık (Ankara Ferdi)
• Zeki Keskin (Ankara Ferdi)
• Kadir BAKAR (İstanbul Engelliler Spor Kulübü)
• Engin DEMİRASLAN (İstanbul Engelliler Spor Kulübü)
4. GRUP (14:30 – 16:00)
• Mustafacan SİMAY (İstanbul Engelliler Spor Kulübü)
• Hikmet ERDOĞAN (İstanbul Engelliler Spor Kulübü)
• Ömer ÇELİK (İstanbul Engelliler Spor Kulübü)
• Gürkan ERGÜVEN (İstanbul Engelliler Spor Kulübü)
• Bünyamin SAKA (İstanbul Engelliler Spor Kulübü)
• Serhat BARİK (İstanbul Engelliler Spor Kulübü)
• Bülent ATSIZ (İstanbul Engelliler Spor Kulübü)
• Mahmut ÖZAYDIN (İstanbul Engelliler Spor Kulübü)
• Gültekin BARUTÇU (İstanbul Engelliler Spor Kulübü)
• Resul TAYGUN (Kahramanmaraş Engelliler Spor Kulübü)
5. GRUP (16:00 – 17:30)
• Temel Yağız KANDAZ (Trabzon Engelliler Spor Kulübü)
• Neslihan KILIÇOĞLU (Karaman Gençlik ve Spor Kulübü)
• Salim İMREN (Karaman Gençlik ve Spor Kulübü)
• Emre YÜKSEK (Karaman Gençlik ve Spor Kulübü)
• Emirhan KILINÇ (Karaman Gençlik ve Spor Kulübü)
• Elif Merve POLAT (Gaziantep Dolphin Spor)
• Ömer Talha YÜRÜMEZ (Kütahya Gençlik ve Spor Kulübü)
• Yusuf OĞUR (???)
• Muhittin ÖZÇELİK (Son Nokta Engelliler Spor Kulübü)
• Hasan AKKOYUN (Son Nokta Engelliler Spor Kulübü)
6. GRUP (17:30 – 19:00)
• Sema PAKER (Son Nokta Engelliler Spor Kulübü)
• İsa UMUT (Son Nokta Engelliler Spor Kulübü)
• İsa AKBAŞ (Son Nokta Engelliler Spor Kulübü)
• Kasım Zafer KIR (Son Nokta Engelliler Spor Kulübü)
• Nedim Kevser GENÇ (Son Nokta Engelliler Spor Kulübü)
• Tuğçe AVCI (Son Nokta Engelliler Spor Kulübü)
• Şerife İSTİF (Son Nokta Engelliler Spor Kulübü)

TBESF-Sağlık Kurulu
Bedensel Engelli Yüzme Sınıflandırmacıları

Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P