BİZİ TAKİP ET!

YÜZME SINIFLANDIRMA VE IPC LİSANS İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR!

2018 yılı takvimi içerisindeki sınıflandırmaya katılacak olan ve federasyonumuzun Teknik Kurulu tarafından belirlenen listedeki sporcuların engellerine yönelik olan ekteki belgeleri hazırlamaları gerekmektedir. Ekte yer alan Eligibility Agreement formunu da belirlenen listedeki her sporcunun doldurması gerekmektedir. Bu form da elektronik ortamda doldurulduktan sonra imzalanıp taratılmış bir şekilde tbesf.nergis@hotmail.com adresine diğer medikal belgeler ile birlikte iletilmelidir. Bu formlarla beraber sporcuya ait nüfus cüzdanı fotokopilerinin ve bir adet vesikalık fotoğrafın da taratılıp yollanması rica olunur.

3 Şubat’a kadar belgelerin hazırlanıp yukarıda yazılı mail adresine ulaştırılması gerekmektedir.

Duyurular

Türkiye-Özbekistan Maçı Canlı Yayın

24.04.2024 tarihinde saat 17:00’da oynanacak olan Türkiye – Özbekistan hazırlık karşılaşması aşağıdaki linkten canlı olarak yayınlanacaktır.

 

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Antalya Hazırlık Kampımızdan Kareler

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

İlk Hazırlık Maçımızda İngiltereyi 2-1 Mağlup ettik.

İlk Hazırlık maçımızda Milli takımımız sahadan 2-1 galip ayrıldı. Takımımızın gollerini 17. ve 36. dakikalarda Ömer Güleryüz kaydederken, İngiltere 50. dakikada Heald Martin’in attığı golle farkı bire indirdi. Karşılaşma bu skorla sona ererken, milli takımımız ilk hazırlık maçında sahadan 2-1 galip ayrıldı.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P