BİZİ TAKİP ET!

YÜZME SINIFLANDIRMASI HAKKINDA

Sayın Kulüp Antrenörleri ve İdarecileri,

Listede bulunan sporcularımız 2018 yılı içerisinde World Para Swimming tarafından uluslararası yarışmalarda yapılan sınıflandırma ölçümlerine katılma hakkı kazanmışlardır. Hiçbir sporcu uluslararası sınıflandırması tamamlanmadan Avrupa Şampiyonası kadrosuna seçilme hakkını elde edemez. Teknik Kurul’ umuz tarafından açıklanan “Avrupa Şampiyonası kadrosu belirleme kriterleri” ni yerine getiren sporcularımız sınıflandırma yarışlarına masrafları federasyonumuz tarafından karşılanarak gideceklerdir. Yurtdışı tecrübesi yaşayan sporcu sayımızı arttırmak ve önümüzdeki Dünya Şampiyonası, Paralimpik Oyunlar için daha sağlıklı plan yapmamızı sağlamak amacıyla Teknik Kurul’ umuz ve Federasyonumuzun ortak almış oldukları karar ile en az 1 adet 2018 Avrupa Şampiyonası MQS barajı geçen sporcularımız masraflarını kendileri karşılamak koşuluyla sınıflandırma yarışlarına katılım hakkını elde etmişlerdir. Kendi imkanlarıyla sınıflandırma yarışlarına katılmaya hak kazanan sporcularımızın 02.02.2018 tarihine kadar kendi imkanlarıyla katılıp katılamayacaklarını federasyonumuza bildirmeleri gerekmektedir.

Herhangi bir başvuru gelmediği takdirde bu sporcular yarışmalara katılmıyor olarak değerlendirilecektir. Teknik Kurul’ umuzun uygun görmesi durumunda sınıflandırma yarışları için seçilen sporcularımız birden fazla yarışmaya davet edilebilirler. Başvurulan yarışmalarda sınıflandırma ile ilgili herhangi bir kontenjan problemi olması durumunda baraj sayısı göz önüne alınarak sporcularımız sıralamaya sokulacak ve ona göre yarışmaya davet alabileceklerdir.

SPORCU LİSTESİNİ AŞAĞIDAKİ LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ, 

Yarışmaya başvuru yapılması demek sporcumuz için o yarışmaya kesin katılıyor demek değildir. Ölçüm randevusu verildikten sonra katılım kesinleşmiş olacaktır, her aşamada federasyonumuz tarafından sizlere bilgi verilecektir. Listede yer alan sporcularımızın gerekli evraklarını federasyonumuzdan öğrenip biran önce hazırlamaları ve federasyonumuza ulaştırmaları gerekmektedir. Herkes için hayırlı olmasını diliyor, tüm kulüplerimize, antrenörlerimize ve sporcularımıza başarılar diliyoruz.

Duyurular

Türkiye-Özbekistan Maçı Canlı Yayın

24.04.2024 tarihinde saat 17:00’da oynanacak olan Türkiye – Özbekistan hazırlık karşılaşması aşağıdaki linkten canlı olarak yayınlanacaktır.

 

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Antalya Hazırlık Kampımızdan Kareler

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

İlk Hazırlık Maçımızda İngiltereyi 2-1 Mağlup ettik.

İlk Hazırlık maçımızda Milli takımımız sahadan 2-1 galip ayrıldı. Takımımızın gollerini 17. ve 36. dakikalarda Ömer Güleryüz kaydederken, İngiltere 50. dakikada Heald Martin’in attığı golle farkı bire indirdi. Karşılaşma bu skorla sona ererken, milli takımımız ilk hazırlık maçında sahadan 2-1 galip ayrıldı.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P