BİZİ TAKİP ET!

YÜZME SPORCULARININ SINIFLANDIRMASI

Teknik Kurul ve Milli Takım Antrenörleri:
Mehmet Fatih Kurt (İstanbul)
Mehmet Ali Albas (Gaziantep)
Mehmet Bayrak (Eskişehir)
Elnaz Khalilpourmaleki
Fizyoterapistler:
Sercan Yıllı (Macaristan)
Deniz Alkan (Antalya)


Uluslararası Yüzme Federasyonu  sınıflandırmalar için sınırlı kota vermesi sebebiyle, yüzme sporcularımızın yeniden sınıflandırılması ve seçmelerinin en iyi ve sağlıklı şekilde yapılabilmesi amacıyla  sporculara aşağıdaki tarih ve saatlere göre sınıflandırma  randevu saatleri verilmiştir.

SPORCULARIN SPOR MALZEMELERİ İLE BİRLİKTE  ÖLÇÜM SAATİNDEN EN AZ YARIM SAAT ÖNCE;
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ CEBECİ SPOR KOMPLEKSİNDEKİ  YÜZME HAVUZUNDA OLMALARI GEREKMEKTEDİR. 


SPORCULAR İÇİN  ÖLÇÜM VE RANDEVU LİSTESİ AŞAĞIDAKİ ŞEKİLDE OLUŞTURULMUŞTUR.

24.03.2018 CUMARTESİ
1 KORAL BERKİN KUTLU               İSTANBUL 09:30 
2 UĞUR ŞENEL                               İSTANBUL 10:30
3 CANER AŞKIN                              İSTANBUL 11:00
4 ÖZGE ÜSTÜN                               EDİRNE    13:00    1 ANTRENÖR VEYA REFAKATÇİ
5 MUSA AÇAR                                 SAKARYA 14:00    1 ANTRENÖR VEYA REFAKATÇİ 
6 MURAT KÖLE                                İSTANBUL 15:00
7 BÜLENT OTURAKÇI                     İSTANBUL 16:00
8 RÜMEYSA RAVZA ORMANCI       İSTANBUL 17:00
9 ALEV KİŞİAL                                  İSTANBUL 18:00

25.03.2018 PAZAR
1 NESLİHAN KILIÇOĞLU                  KARAMAN 09:30  1 ANTRENÖR VEYA REFAKATÇİ 
2 VOLKAN ÖZNERGİZ                      ADANA 10:30       1 ANTRENÖR VEYA REFAKATÇİ
3 BATUHAN ERUÇAR                       ADANA 11:30
4 MERVE ERHALI                             G.ANTEP 13:30     MEHMET ALİ ALBAS  ANTRENÖR 
5 İSMAİL CAN DOĞAN                     G.ANTEP 14:30
6 ÜMİT KAYADAŞ                              ISPARTA 15:30     1 ANTRENÖR VEYA REFAKATÇİ
7 ÖMER ONUR İNCİ                          E.ŞEHİR 16:30     MEHMET BAYRAK ANTRENÖR

TBESF HABER

“Para Dans Kosice 2023 turnuvasından 3 Altın 2 Gümüş Madalya ile Dönüyorlar”

Federasyonumuzun 2023 yılı faaliyet programında öne çıkan bir etkinlik gerçekleşti. Para Dans Kosice 2023 Para Dance Sport World Cup Turnuvası, 15-17 Eylül 2023 tarihleri arasında Slovakia’nın ev sahipliğinde gerçekleşti.

Sporcular, bu prestijli turnuvada üstün bir başarı elde ettiler. Toplamda 3 altın ve 2 gümüş madalya kazanan milli sporcular, Türk bayrağını gururla temsil ettiler.

Slovakya’nın ev sahipliğindeki turnuva, dünya çapında yetenekli dansçıları bir araya getirerek büyük bir rekabetin yaşandığı bir platform oldu. Sporcular, sadece ülkemizi değil, aynı zamanda yeteneklerini tüm dünyaya gösterme fırsatı buldular.

Federasyonumuz, sporcularımızın elde ettiği bu başarıdan dolayı gurur duyuyor ve onları tebrik ediyor. Bu önemli etkinliğin, gelecekteki uluslararası müsabakalarda da başarıların habercisi olduğuna inanıyoruz. Sporcularımıza başarılarının devamını dileriz.

PARADANS KOSIČE DÜNYA KUPASİ 2023

OKUMAYA DEVAM ET

Ampute Futbol

Ampute Futbol 2023-2024 Sezonu Süper Lig Fikstür Çekimi

“Ampute futbol 2023-2024 sezonu Süper Lig fikstür çekimi 14 Eylül 2023 tarihinde saat 16:30’da YouTube üzerinden canlı yayınlanacaktır. Canlı yayın bağlantısı aşağıdaki gibidir:”

https://www.youtube.com/@bedenselengelliler

 

OKUMAYA DEVAM ET

TBESF HABER

“Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, TBESF Başkanı Alpaslan Erkoç’u Kabul Etti”

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Alpaslan Erkoç’u makamında kabul etti. Görüşme Bakanlık makamında gerçekleşti. Federasyon başkanı Erkoç, Gençlik ve Spor Bakanına yeni dönem faaliyetleri ve çalışma takvimi hakkında bilgiler verdi. Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Federasyon Başkanı Erkoç’u ve göreve gelen yeni yönetimini tebrik etti.

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak,’ Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu çalışmalarını yakından takip edeceğini ve önümüzdeki dönemde Federasyonun tüm bileşenleriyle ve Milli Takımlarla ses getiren başarılara imza atmasını beklediğini’ ifade etti. Bakan Bak, ‘Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın örnek bir sporsever olduğunu ve özellikle de sporda engellilerin varlığı konusundaki hassasiyetlerini’ dile getirdi. Bu doğrultuda Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak Milli takımın çalışmalarını yakından birebir takip ederek uluslararası alanda Paralimpik olimpiyatlarda yeni başarılar kazanmak için gereken desteği vereceklerini söyledi.

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonun kısa, orta ve uzun vadede stratejik planları ve çalışmaları hakkında Bakan Bak’ a detaylı bir sunum gerçekleştiren Başkan Erkoç, “Sayın Bakanımız bizi çok samimi ve sıcak bir ortamda karşıladı. Kendisine mütevazı kişiliğinden ve engellilerin spordaki varlığına olan duyarlılığından dolayı adeta hayran kaldık. Sayın Bakanımızın Türk Sporu ve özellikle Milli Takımlarımız adına her türlü desteği fazlasıyla verecek bir sporsever olması biz spor camiası için büyük bir öneme sahiptir. Bu, bizler için önemli bir motivasyon kaynağı oluşturacaktır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ ın ilgi ve özverisi ile engelli sporunu en güzel yerlere getireceğimize inanıyoruz. Sayın Bakanımıza Federasyonumuza göstermiş olduğu ilgisi ve biz engelli vatandaşlarımıza karşı duyarlılığı ve sevgisinden dolayı müteşekkirim” dedi.

Görüşme sonunda Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Alpaslan Erkoç Bakanlık makamında hatıra fotoğrafı çektirdi.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P