BİZİ TAKİP ET!

YÜZME TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

MÜSABAKA KATILIM FORMU FORMU



MÜSABAKA KATILIM FORMUNA MÜSABAKAYA KATILACAK SPORCULARIN YÜZECEĞİ STİL VE  MESAFELER VE S GRUPLARI YAZILARAK  FEDERASYONUMUZUN  0312 311 68 52 NOLU FAKSINA   20 TEMMUZ 2016 TARİHİ MESAİ BİTİMİNE KADAR DOLDURULUP GÖNDERİLMESİ GEREKMEKTEDİR.

matas2005@ gmail.adresine meil atılabilir. 

FORM AŞAĞIDAKİ LİNKTEN İNDİRİLEBİLR. 

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

 

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

17-21 Şubat 2024 HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Lig, 1.Lig ve 2.Lig”  Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

17-21 Şubat Hakem ve Gözlemci Atamaları

TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
17.02.2024 GEBZE METİN OKTAY SPOR TESİSLERİ 11:00 GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. ODTÜ TEKNOKENT S.K. ABDULKADİR DÜZGÜN HASAN ÇİFTÇİ ERHAN SARGIN MUSTAFA ÇAVUŞ
18.02.2024 İSTANBUL PENDİK BEL. AMPUTE FUTBOL SAHASI 13.00 PENDİK ENG. S. K. ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. CENGİZ DEMİR EMRE ÇELİKBAŞ CELAL ERTAŞ MUSTAFA YONTAR
18.02.2024 KAYSERİ ARGINCIK 2. NOLU SAHA 13.00 KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. MEHMET HİMYERİ AYDOĞAN YELTEPE YUSUF EROL TUNCAY ŞAHİN
18.02.2024 ANKARA ANK .BB. AMP. FUT. PARKI SAHASI-BTKNT 13:00 ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. MEHMET EROL METİN TAŞ RIDVAN TOP ALPASLAN ACIMERT
18.02.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 14:00 KONYA AMP. FUT. S.K. TSK REH. MRK. ENG.S.K. MUSTAFA USLU ALİ TUNÇER FIRAT KONURCE UTKU TUNAVELİOĞLU
18.02.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. UĞUR DOĞAN İSMAİL ÖZMEN MEHMET ALİ GÜLKARA MURAT AKÇUN
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.02.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOY SUNİ ÇİM SAHA 12.00 MP SAMSUN ENGELLİLER S.K. ADANA AMPUTE S.K. HAYATİ TIRAK MUSTAFA ÖZTÜRK CİHAT YOLASIĞMAZ MUSTAFA ÖZİZMİRLİ
18.02.2024 İSTANBUL SANCAKTEPE BELEDİYESİ SARIGAZİ STADYUMU 12:30 SANCAKTEPE BELEDİYE S.K. ANADOLU ERCİYES ENG. S.K. FIRAT ACAROĞLU ÇAĞRI TÜRKER SAMET OGÜN AÇIKEL NECMİ SADAY
18.02.2024 SAKARYA YENİ SAKARYA ATATÜRK STD YANI SENT ÇİM 12:00 SAKARYA BED. ENG. S.K. ANTALYA BŞ. BEL. S.K. BİLGECAN ARZUMAN SELAHATTİN YILDIZ MEHMET ERTÜRK YAHYA EROĞLU
18.02.2024 K.MARAŞ MERKEZ 1 SPOR KOMPLEKSİ 2 NOLU SAHA 13.00 K.MARAŞ AMPUTE S.K. OLİMPİK YETENEKLER S.K. ALİ ARSLAN KEREM ÖZTÜRK MEHMET ÇİNPOLAT MAHİR ÖZDEMİR
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.02.2024 İSTANBUL İSTOÇ SPOR TESİSLERİ 14.00 BAĞCILAR ENGELLİLER S.K. BATMAN GÖKKUŞAĞI ENG. S.K. MEHMET BİLMEZ OĞUZHAN YALDIZ ORHAN KAYA VEDAT TAŞDEMİR
18.02.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 12.00 UYSAL HYDRAULIC KONYA BED. E.S.K. GAZİANTEP BEDENSEL ENG.S.K. TOLGAHAN KAYADAN UĞUR YILMAZ ŞÜKRÜ BİDECİLER SADIK KAYHAN
18.02.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOYSUNİ ÇİM SAHA 13.30 SAMSUN BEDENSEL ENG.S.K. ANKARA AMPUTE S.K. VOLKAN OĞUZ MURAT ÖZÇETİN EROL EROĞLU MEHMET DEMİR
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
19.02.2024 G.ANTEP ŞAHİNBEY AKKENT SPOR TESİSLERİ 13:00 ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. ÖMER FATİH ERGÜL MUSTAFA SARI DAVUT ULUÇAY MURAT AKÇUN
21.02.2024 İZMİR BORNOVA BEHÇET UZ REKR. ALANI F.S 13.00 İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. PENDİK ENG. S. K. SÜLEYMAN AKÇİT GÜLDEN RENÇBER METİN TAMTEKİN HULUSİ AKIRŞAN
21.02.2024 TRABZON AKYAZI 2 NOLU SAHA 13.00 ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. SUAT ONAY GÜRKAN SEVİNÇ MEHMET ERTÜRK HARUN ÜNVER
21.02.2024 ANKARA ODTÜ SENTETİK ÇİM SAHA 13.00 ODTÜ TEKNOKENT S.K. KONYA AMP. FUT. S.K. AHMET İLHAN AYDIN MUSA MUTLU AHMET AYTAÇ ÖZÇELİK MURAT YÜZGEÇ
21.02.2024 ANKARA REHAB. MERKEZİ 19 EYLÜL SPOR TS 13.00 TSK REH. MRK. ENG.S.K. ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. GÖZDE BEDİR ŞEHMUZ ÜNVERDİ SERHAT ERBAY TUT AHMET ALANKA
21.02.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. SELAMİ KARAHANCI ZEYNEL CAMCI MEHMET ERAY USLU MUSTAFA ÇAVUŞ

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

YÜZME TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

29-31 TEMMUZ 2016 SAKARYAOLİMPİK YÜZME HAVUZU

Yüzme  Türkiye Şampiyonası; 29-31 Temmuz  2016  tarihlerinde  Sakarya’da   Olimpik Yüzme Havuzunda yapılacaktır.
Teknik Toplantı ;   29 Temmuz 2016  Yüzme Havuzu Toplantı Salonu Saat 17.00.de  yapılacaktır. 
Son Müracaat Tarihi;  20 Temmuz 2016 günü mesai bitimine kadar Federasyonumuzun 0 312 311 68 52 nolu Faksına bildirmek zorundadırlar.
Sınıflandırma Ölçümleri Tarihi ve Yeri
29 Temmuz 2016 Saat 18:00 Yüzme Havuzu

28-29 Temmuz 2016 Saat 09.00-17.00 (İki gün)
Müsabaka Saatleri

30 Temmuz 2016 Sabah Seansı 09:30
Seremoni 16.00
Akşam Seansı 16:30

Yarışma reglemanı ve formu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Ekipler formu doldurarak teknik toplantıda federasyon yetkililerine teslim edeceklerdir. 

31 Temmuz 2016 Sabah Seansı 09:30
Öğle Seansı Sabah Seansının bitiminden 1 saat sonra başlayacaktır.


Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

 

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

17-21 Şubat 2024 HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Lig, 1.Lig ve 2.Lig”  Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

17-21 Şubat Hakem ve Gözlemci Atamaları

TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
17.02.2024 GEBZE METİN OKTAY SPOR TESİSLERİ 11:00 GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. ODTÜ TEKNOKENT S.K. ABDULKADİR DÜZGÜN HASAN ÇİFTÇİ ERHAN SARGIN MUSTAFA ÇAVUŞ
18.02.2024 İSTANBUL PENDİK BEL. AMPUTE FUTBOL SAHASI 13.00 PENDİK ENG. S. K. ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. CENGİZ DEMİR EMRE ÇELİKBAŞ CELAL ERTAŞ MUSTAFA YONTAR
18.02.2024 KAYSERİ ARGINCIK 2. NOLU SAHA 13.00 KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. MEHMET HİMYERİ AYDOĞAN YELTEPE YUSUF EROL TUNCAY ŞAHİN
18.02.2024 ANKARA ANK .BB. AMP. FUT. PARKI SAHASI-BTKNT 13:00 ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. MEHMET EROL METİN TAŞ RIDVAN TOP ALPASLAN ACIMERT
18.02.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 14:00 KONYA AMP. FUT. S.K. TSK REH. MRK. ENG.S.K. MUSTAFA USLU ALİ TUNÇER FIRAT KONURCE UTKU TUNAVELİOĞLU
18.02.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. UĞUR DOĞAN İSMAİL ÖZMEN MEHMET ALİ GÜLKARA MURAT AKÇUN
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.02.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOY SUNİ ÇİM SAHA 12.00 MP SAMSUN ENGELLİLER S.K. ADANA AMPUTE S.K. HAYATİ TIRAK MUSTAFA ÖZTÜRK CİHAT YOLASIĞMAZ MUSTAFA ÖZİZMİRLİ
18.02.2024 İSTANBUL SANCAKTEPE BELEDİYESİ SARIGAZİ STADYUMU 12:30 SANCAKTEPE BELEDİYE S.K. ANADOLU ERCİYES ENG. S.K. FIRAT ACAROĞLU ÇAĞRI TÜRKER SAMET OGÜN AÇIKEL NECMİ SADAY
18.02.2024 SAKARYA YENİ SAKARYA ATATÜRK STD YANI SENT ÇİM 12:00 SAKARYA BED. ENG. S.K. ANTALYA BŞ. BEL. S.K. BİLGECAN ARZUMAN SELAHATTİN YILDIZ MEHMET ERTÜRK YAHYA EROĞLU
18.02.2024 K.MARAŞ MERKEZ 1 SPOR KOMPLEKSİ 2 NOLU SAHA 13.00 K.MARAŞ AMPUTE S.K. OLİMPİK YETENEKLER S.K. ALİ ARSLAN KEREM ÖZTÜRK MEHMET ÇİNPOLAT MAHİR ÖZDEMİR
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.02.2024 İSTANBUL İSTOÇ SPOR TESİSLERİ 14.00 BAĞCILAR ENGELLİLER S.K. BATMAN GÖKKUŞAĞI ENG. S.K. MEHMET BİLMEZ OĞUZHAN YALDIZ ORHAN KAYA VEDAT TAŞDEMİR
18.02.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 12.00 UYSAL HYDRAULIC KONYA BED. E.S.K. GAZİANTEP BEDENSEL ENG.S.K. TOLGAHAN KAYADAN UĞUR YILMAZ ŞÜKRÜ BİDECİLER SADIK KAYHAN
18.02.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOYSUNİ ÇİM SAHA 13.30 SAMSUN BEDENSEL ENG.S.K. ANKARA AMPUTE S.K. VOLKAN OĞUZ MURAT ÖZÇETİN EROL EROĞLU MEHMET DEMİR
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
19.02.2024 G.ANTEP ŞAHİNBEY AKKENT SPOR TESİSLERİ 13:00 ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. ÖMER FATİH ERGÜL MUSTAFA SARI DAVUT ULUÇAY MURAT AKÇUN
21.02.2024 İZMİR BORNOVA BEHÇET UZ REKR. ALANI F.S 13.00 İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. PENDİK ENG. S. K. SÜLEYMAN AKÇİT GÜLDEN RENÇBER METİN TAMTEKİN HULUSİ AKIRŞAN
21.02.2024 TRABZON AKYAZI 2 NOLU SAHA 13.00 ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. SUAT ONAY GÜRKAN SEVİNÇ MEHMET ERTÜRK HARUN ÜNVER
21.02.2024 ANKARA ODTÜ SENTETİK ÇİM SAHA 13.00 ODTÜ TEKNOKENT S.K. KONYA AMP. FUT. S.K. AHMET İLHAN AYDIN MUSA MUTLU AHMET AYTAÇ ÖZÇELİK MURAT YÜZGEÇ
21.02.2024 ANKARA REHAB. MERKEZİ 19 EYLÜL SPOR TS 13.00 TSK REH. MRK. ENG.S.K. ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. GÖZDE BEDİR ŞEHMUZ ÜNVERDİ SERHAT ERBAY TUT AHMET ALANKA
21.02.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. SELAMİ KARAHANCI ZEYNEL CAMCI MEHMET ERAY USLU MUSTAFA ÇAVUŞ

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

YÜZME TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

BİREYSEL TÜRKİYE YÜZME ŞAMPİYONASININ TARİHLERİ 04-06 ARALIK 2015 ALANYA OLARAK DEĞİŞMİŞTİR.

Bireysel Türkiye Yüzme Şampiyonası 04-06 Aralık 2015 tarihlerinde Antalya Alanya’da yapılacaktır.

Güncellenen Yarışma Talimatı, Kayıt formu ektedir.

Son Müracaat Tarihi ; 20 Kasım 2015 tir.

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

 

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

17-21 Şubat 2024 HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Lig, 1.Lig ve 2.Lig”  Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

17-21 Şubat Hakem ve Gözlemci Atamaları

TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
17.02.2024 GEBZE METİN OKTAY SPOR TESİSLERİ 11:00 GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. ODTÜ TEKNOKENT S.K. ABDULKADİR DÜZGÜN HASAN ÇİFTÇİ ERHAN SARGIN MUSTAFA ÇAVUŞ
18.02.2024 İSTANBUL PENDİK BEL. AMPUTE FUTBOL SAHASI 13.00 PENDİK ENG. S. K. ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. CENGİZ DEMİR EMRE ÇELİKBAŞ CELAL ERTAŞ MUSTAFA YONTAR
18.02.2024 KAYSERİ ARGINCIK 2. NOLU SAHA 13.00 KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. MEHMET HİMYERİ AYDOĞAN YELTEPE YUSUF EROL TUNCAY ŞAHİN
18.02.2024 ANKARA ANK .BB. AMP. FUT. PARKI SAHASI-BTKNT 13:00 ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. MEHMET EROL METİN TAŞ RIDVAN TOP ALPASLAN ACIMERT
18.02.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 14:00 KONYA AMP. FUT. S.K. TSK REH. MRK. ENG.S.K. MUSTAFA USLU ALİ TUNÇER FIRAT KONURCE UTKU TUNAVELİOĞLU
18.02.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. UĞUR DOĞAN İSMAİL ÖZMEN MEHMET ALİ GÜLKARA MURAT AKÇUN
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.02.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOY SUNİ ÇİM SAHA 12.00 MP SAMSUN ENGELLİLER S.K. ADANA AMPUTE S.K. HAYATİ TIRAK MUSTAFA ÖZTÜRK CİHAT YOLASIĞMAZ MUSTAFA ÖZİZMİRLİ
18.02.2024 İSTANBUL SANCAKTEPE BELEDİYESİ SARIGAZİ STADYUMU 12:30 SANCAKTEPE BELEDİYE S.K. ANADOLU ERCİYES ENG. S.K. FIRAT ACAROĞLU ÇAĞRI TÜRKER SAMET OGÜN AÇIKEL NECMİ SADAY
18.02.2024 SAKARYA YENİ SAKARYA ATATÜRK STD YANI SENT ÇİM 12:00 SAKARYA BED. ENG. S.K. ANTALYA BŞ. BEL. S.K. BİLGECAN ARZUMAN SELAHATTİN YILDIZ MEHMET ERTÜRK YAHYA EROĞLU
18.02.2024 K.MARAŞ MERKEZ 1 SPOR KOMPLEKSİ 2 NOLU SAHA 13.00 K.MARAŞ AMPUTE S.K. OLİMPİK YETENEKLER S.K. ALİ ARSLAN KEREM ÖZTÜRK MEHMET ÇİNPOLAT MAHİR ÖZDEMİR
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.02.2024 İSTANBUL İSTOÇ SPOR TESİSLERİ 14.00 BAĞCILAR ENGELLİLER S.K. BATMAN GÖKKUŞAĞI ENG. S.K. MEHMET BİLMEZ OĞUZHAN YALDIZ ORHAN KAYA VEDAT TAŞDEMİR
18.02.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 12.00 UYSAL HYDRAULIC KONYA BED. E.S.K. GAZİANTEP BEDENSEL ENG.S.K. TOLGAHAN KAYADAN UĞUR YILMAZ ŞÜKRÜ BİDECİLER SADIK KAYHAN
18.02.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOYSUNİ ÇİM SAHA 13.30 SAMSUN BEDENSEL ENG.S.K. ANKARA AMPUTE S.K. VOLKAN OĞUZ MURAT ÖZÇETİN EROL EROĞLU MEHMET DEMİR
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
19.02.2024 G.ANTEP ŞAHİNBEY AKKENT SPOR TESİSLERİ 13:00 ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. ÖMER FATİH ERGÜL MUSTAFA SARI DAVUT ULUÇAY MURAT AKÇUN
21.02.2024 İZMİR BORNOVA BEHÇET UZ REKR. ALANI F.S 13.00 İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. PENDİK ENG. S. K. SÜLEYMAN AKÇİT GÜLDEN RENÇBER METİN TAMTEKİN HULUSİ AKIRŞAN
21.02.2024 TRABZON AKYAZI 2 NOLU SAHA 13.00 ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. SUAT ONAY GÜRKAN SEVİNÇ MEHMET ERTÜRK HARUN ÜNVER
21.02.2024 ANKARA ODTÜ SENTETİK ÇİM SAHA 13.00 ODTÜ TEKNOKENT S.K. KONYA AMP. FUT. S.K. AHMET İLHAN AYDIN MUSA MUTLU AHMET AYTAÇ ÖZÇELİK MURAT YÜZGEÇ
21.02.2024 ANKARA REHAB. MERKEZİ 19 EYLÜL SPOR TS 13.00 TSK REH. MRK. ENG.S.K. ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. GÖZDE BEDİR ŞEHMUZ ÜNVERDİ SERHAT ERBAY TUT AHMET ALANKA
21.02.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. SELAMİ KARAHANCI ZEYNEL CAMCI MEHMET ERAY USLU MUSTAFA ÇAVUŞ

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Yüzme Türkiye Şampiyonası

Milli Takım Seçmeleri Yüzme Türkiye Şampiyonası

TBESF Türkiye ve Milli Takım seçmeleri Yüzme Şampiyonası 27-28 Aralık 2014 tarihleri arasında Mersin G.H.S.İ.M Kapalı Yüzme Havuzu’nda gerçekleşecektir.

Yüzme Türkiye Şampiyonası’nda sporcu ve diğer görevlilerin konaklayabileceği oteller :

Kardelen Hotel tel : 0 544 377 11 70
Aktaş Otel tel : 0539 618 46 20
Hosta Otel Tel : 0506 321 87 27
Kar Otel Tel : 0544 784 32 34

ÖNEMLİ : Yüzme Türkiye Şampiyonası’nda Hakem ve Antrenör semineri yapılacağı reglemanda duyurulmuştur.

Müsabaka Katılım Formu İçin TIKLAYINIZ

Şampiyona reglemanı için TIKLAYINIZ.

Yarışma Programı için TIKLAYINIZ.

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

 

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

17-21 Şubat 2024 HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Lig, 1.Lig ve 2.Lig”  Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

17-21 Şubat Hakem ve Gözlemci Atamaları

TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
17.02.2024 GEBZE METİN OKTAY SPOR TESİSLERİ 11:00 GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. ODTÜ TEKNOKENT S.K. ABDULKADİR DÜZGÜN HASAN ÇİFTÇİ ERHAN SARGIN MUSTAFA ÇAVUŞ
18.02.2024 İSTANBUL PENDİK BEL. AMPUTE FUTBOL SAHASI 13.00 PENDİK ENG. S. K. ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. CENGİZ DEMİR EMRE ÇELİKBAŞ CELAL ERTAŞ MUSTAFA YONTAR
18.02.2024 KAYSERİ ARGINCIK 2. NOLU SAHA 13.00 KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. MEHMET HİMYERİ AYDOĞAN YELTEPE YUSUF EROL TUNCAY ŞAHİN
18.02.2024 ANKARA ANK .BB. AMP. FUT. PARKI SAHASI-BTKNT 13:00 ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. MEHMET EROL METİN TAŞ RIDVAN TOP ALPASLAN ACIMERT
18.02.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 14:00 KONYA AMP. FUT. S.K. TSK REH. MRK. ENG.S.K. MUSTAFA USLU ALİ TUNÇER FIRAT KONURCE UTKU TUNAVELİOĞLU
18.02.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. UĞUR DOĞAN İSMAİL ÖZMEN MEHMET ALİ GÜLKARA MURAT AKÇUN
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.02.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOY SUNİ ÇİM SAHA 12.00 MP SAMSUN ENGELLİLER S.K. ADANA AMPUTE S.K. HAYATİ TIRAK MUSTAFA ÖZTÜRK CİHAT YOLASIĞMAZ MUSTAFA ÖZİZMİRLİ
18.02.2024 İSTANBUL SANCAKTEPE BELEDİYESİ SARIGAZİ STADYUMU 12:30 SANCAKTEPE BELEDİYE S.K. ANADOLU ERCİYES ENG. S.K. FIRAT ACAROĞLU ÇAĞRI TÜRKER SAMET OGÜN AÇIKEL NECMİ SADAY
18.02.2024 SAKARYA YENİ SAKARYA ATATÜRK STD YANI SENT ÇİM 12:00 SAKARYA BED. ENG. S.K. ANTALYA BŞ. BEL. S.K. BİLGECAN ARZUMAN SELAHATTİN YILDIZ MEHMET ERTÜRK YAHYA EROĞLU
18.02.2024 K.MARAŞ MERKEZ 1 SPOR KOMPLEKSİ 2 NOLU SAHA 13.00 K.MARAŞ AMPUTE S.K. OLİMPİK YETENEKLER S.K. ALİ ARSLAN KEREM ÖZTÜRK MEHMET ÇİNPOLAT MAHİR ÖZDEMİR
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.02.2024 İSTANBUL İSTOÇ SPOR TESİSLERİ 14.00 BAĞCILAR ENGELLİLER S.K. BATMAN GÖKKUŞAĞI ENG. S.K. MEHMET BİLMEZ OĞUZHAN YALDIZ ORHAN KAYA VEDAT TAŞDEMİR
18.02.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 12.00 UYSAL HYDRAULIC KONYA BED. E.S.K. GAZİANTEP BEDENSEL ENG.S.K. TOLGAHAN KAYADAN UĞUR YILMAZ ŞÜKRÜ BİDECİLER SADIK KAYHAN
18.02.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOYSUNİ ÇİM SAHA 13.30 SAMSUN BEDENSEL ENG.S.K. ANKARA AMPUTE S.K. VOLKAN OĞUZ MURAT ÖZÇETİN EROL EROĞLU MEHMET DEMİR
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
19.02.2024 G.ANTEP ŞAHİNBEY AKKENT SPOR TESİSLERİ 13:00 ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. ÖMER FATİH ERGÜL MUSTAFA SARI DAVUT ULUÇAY MURAT AKÇUN
21.02.2024 İZMİR BORNOVA BEHÇET UZ REKR. ALANI F.S 13.00 İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. PENDİK ENG. S. K. SÜLEYMAN AKÇİT GÜLDEN RENÇBER METİN TAMTEKİN HULUSİ AKIRŞAN
21.02.2024 TRABZON AKYAZI 2 NOLU SAHA 13.00 ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. SUAT ONAY GÜRKAN SEVİNÇ MEHMET ERTÜRK HARUN ÜNVER
21.02.2024 ANKARA ODTÜ SENTETİK ÇİM SAHA 13.00 ODTÜ TEKNOKENT S.K. KONYA AMP. FUT. S.K. AHMET İLHAN AYDIN MUSA MUTLU AHMET AYTAÇ ÖZÇELİK MURAT YÜZGEÇ
21.02.2024 ANKARA REHAB. MERKEZİ 19 EYLÜL SPOR TS 13.00 TSK REH. MRK. ENG.S.K. ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. GÖZDE BEDİR ŞEHMUZ ÜNVERDİ SERHAT ERBAY TUT AHMET ALANKA
21.02.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. SELAMİ KARAHANCI ZEYNEL CAMCI MEHMET ERAY USLU MUSTAFA ÇAVUŞ

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Yüzme Türkiye Şampiyonası

Yüzme Türkiye Şampiyonası 12-13 Nisan 2014 İstanbul

12-13 Nisan 2014 tarihleri arasında gerçekleşen Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu tarafından düzenlenen Yüzme Türkiye Şampiyonası 19 kulüpten 222 sporcunun katılımı ile gerçekleşti.

145 erkek ve 77 bayan sporcunun yarıştığı şampiyonanın sonuçları için lütfen TIKLAYINIZ

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

 

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

17-21 Şubat 2024 HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Lig, 1.Lig ve 2.Lig”  Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

17-21 Şubat Hakem ve Gözlemci Atamaları

TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
17.02.2024 GEBZE METİN OKTAY SPOR TESİSLERİ 11:00 GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. ODTÜ TEKNOKENT S.K. ABDULKADİR DÜZGÜN HASAN ÇİFTÇİ ERHAN SARGIN MUSTAFA ÇAVUŞ
18.02.2024 İSTANBUL PENDİK BEL. AMPUTE FUTBOL SAHASI 13.00 PENDİK ENG. S. K. ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. CENGİZ DEMİR EMRE ÇELİKBAŞ CELAL ERTAŞ MUSTAFA YONTAR
18.02.2024 KAYSERİ ARGINCIK 2. NOLU SAHA 13.00 KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. MEHMET HİMYERİ AYDOĞAN YELTEPE YUSUF EROL TUNCAY ŞAHİN
18.02.2024 ANKARA ANK .BB. AMP. FUT. PARKI SAHASI-BTKNT 13:00 ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. MEHMET EROL METİN TAŞ RIDVAN TOP ALPASLAN ACIMERT
18.02.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 14:00 KONYA AMP. FUT. S.K. TSK REH. MRK. ENG.S.K. MUSTAFA USLU ALİ TUNÇER FIRAT KONURCE UTKU TUNAVELİOĞLU
18.02.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. UĞUR DOĞAN İSMAİL ÖZMEN MEHMET ALİ GÜLKARA MURAT AKÇUN
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.02.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOY SUNİ ÇİM SAHA 12.00 MP SAMSUN ENGELLİLER S.K. ADANA AMPUTE S.K. HAYATİ TIRAK MUSTAFA ÖZTÜRK CİHAT YOLASIĞMAZ MUSTAFA ÖZİZMİRLİ
18.02.2024 İSTANBUL SANCAKTEPE BELEDİYESİ SARIGAZİ STADYUMU 12:30 SANCAKTEPE BELEDİYE S.K. ANADOLU ERCİYES ENG. S.K. FIRAT ACAROĞLU ÇAĞRI TÜRKER SAMET OGÜN AÇIKEL NECMİ SADAY
18.02.2024 SAKARYA YENİ SAKARYA ATATÜRK STD YANI SENT ÇİM 12:00 SAKARYA BED. ENG. S.K. ANTALYA BŞ. BEL. S.K. BİLGECAN ARZUMAN SELAHATTİN YILDIZ MEHMET ERTÜRK YAHYA EROĞLU
18.02.2024 K.MARAŞ MERKEZ 1 SPOR KOMPLEKSİ 2 NOLU SAHA 13.00 K.MARAŞ AMPUTE S.K. OLİMPİK YETENEKLER S.K. ALİ ARSLAN KEREM ÖZTÜRK MEHMET ÇİNPOLAT MAHİR ÖZDEMİR
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.02.2024 İSTANBUL İSTOÇ SPOR TESİSLERİ 14.00 BAĞCILAR ENGELLİLER S.K. BATMAN GÖKKUŞAĞI ENG. S.K. MEHMET BİLMEZ OĞUZHAN YALDIZ ORHAN KAYA VEDAT TAŞDEMİR
18.02.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 12.00 UYSAL HYDRAULIC KONYA BED. E.S.K. GAZİANTEP BEDENSEL ENG.S.K. TOLGAHAN KAYADAN UĞUR YILMAZ ŞÜKRÜ BİDECİLER SADIK KAYHAN
18.02.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOYSUNİ ÇİM SAHA 13.30 SAMSUN BEDENSEL ENG.S.K. ANKARA AMPUTE S.K. VOLKAN OĞUZ MURAT ÖZÇETİN EROL EROĞLU MEHMET DEMİR
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
19.02.2024 G.ANTEP ŞAHİNBEY AKKENT SPOR TESİSLERİ 13:00 ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. ÖMER FATİH ERGÜL MUSTAFA SARI DAVUT ULUÇAY MURAT AKÇUN
21.02.2024 İZMİR BORNOVA BEHÇET UZ REKR. ALANI F.S 13.00 İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. PENDİK ENG. S. K. SÜLEYMAN AKÇİT GÜLDEN RENÇBER METİN TAMTEKİN HULUSİ AKIRŞAN
21.02.2024 TRABZON AKYAZI 2 NOLU SAHA 13.00 ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. SUAT ONAY GÜRKAN SEVİNÇ MEHMET ERTÜRK HARUN ÜNVER
21.02.2024 ANKARA ODTÜ SENTETİK ÇİM SAHA 13.00 ODTÜ TEKNOKENT S.K. KONYA AMP. FUT. S.K. AHMET İLHAN AYDIN MUSA MUTLU AHMET AYTAÇ ÖZÇELİK MURAT YÜZGEÇ
21.02.2024 ANKARA REHAB. MERKEZİ 19 EYLÜL SPOR TS 13.00 TSK REH. MRK. ENG.S.K. ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. GÖZDE BEDİR ŞEHMUZ ÜNVERDİ SERHAT ERBAY TUT AHMET ALANKA
21.02.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. SELAMİ KARAHANCI ZEYNEL CAMCI MEHMET ERAY USLU MUSTAFA ÇAVUŞ

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Yüzme Türkiye Şampiyonası

Yüzme Türkiye Şampiyonası

Federasyonumuz 2014 yılı faaliyet programında yer alan Yüzme Türkiye Şampiyonası 12-13 Nisan 2014 tarihleri arasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Cebeci Spor Kompleksi’nde yapılacaktır.
Yarışma Statüsü ve Program için TIKLAYINIZ…

Federasyonumuz Hakem kursuna katılıp, kazananlar 12-13 Nisan 2014 tarihleri arasında 2. Hakem semineri yapılacaktır. Seminere katılacak hakemler kendi imkanları ile katılacaklardır.


Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

 

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

17-21 Şubat 2024 HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Lig, 1.Lig ve 2.Lig”  Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

17-21 Şubat Hakem ve Gözlemci Atamaları

TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
17.02.2024 GEBZE METİN OKTAY SPOR TESİSLERİ 11:00 GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. ODTÜ TEKNOKENT S.K. ABDULKADİR DÜZGÜN HASAN ÇİFTÇİ ERHAN SARGIN MUSTAFA ÇAVUŞ
18.02.2024 İSTANBUL PENDİK BEL. AMPUTE FUTBOL SAHASI 13.00 PENDİK ENG. S. K. ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. CENGİZ DEMİR EMRE ÇELİKBAŞ CELAL ERTAŞ MUSTAFA YONTAR
18.02.2024 KAYSERİ ARGINCIK 2. NOLU SAHA 13.00 KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. MEHMET HİMYERİ AYDOĞAN YELTEPE YUSUF EROL TUNCAY ŞAHİN
18.02.2024 ANKARA ANK .BB. AMP. FUT. PARKI SAHASI-BTKNT 13:00 ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. MEHMET EROL METİN TAŞ RIDVAN TOP ALPASLAN ACIMERT
18.02.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 14:00 KONYA AMP. FUT. S.K. TSK REH. MRK. ENG.S.K. MUSTAFA USLU ALİ TUNÇER FIRAT KONURCE UTKU TUNAVELİOĞLU
18.02.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. UĞUR DOĞAN İSMAİL ÖZMEN MEHMET ALİ GÜLKARA MURAT AKÇUN
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.02.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOY SUNİ ÇİM SAHA 12.00 MP SAMSUN ENGELLİLER S.K. ADANA AMPUTE S.K. HAYATİ TIRAK MUSTAFA ÖZTÜRK CİHAT YOLASIĞMAZ MUSTAFA ÖZİZMİRLİ
18.02.2024 İSTANBUL SANCAKTEPE BELEDİYESİ SARIGAZİ STADYUMU 12:30 SANCAKTEPE BELEDİYE S.K. ANADOLU ERCİYES ENG. S.K. FIRAT ACAROĞLU ÇAĞRI TÜRKER SAMET OGÜN AÇIKEL NECMİ SADAY
18.02.2024 SAKARYA YENİ SAKARYA ATATÜRK STD YANI SENT ÇİM 12:00 SAKARYA BED. ENG. S.K. ANTALYA BŞ. BEL. S.K. BİLGECAN ARZUMAN SELAHATTİN YILDIZ MEHMET ERTÜRK YAHYA EROĞLU
18.02.2024 K.MARAŞ MERKEZ 1 SPOR KOMPLEKSİ 2 NOLU SAHA 13.00 K.MARAŞ AMPUTE S.K. OLİMPİK YETENEKLER S.K. ALİ ARSLAN KEREM ÖZTÜRK MEHMET ÇİNPOLAT MAHİR ÖZDEMİR
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.02.2024 İSTANBUL İSTOÇ SPOR TESİSLERİ 14.00 BAĞCILAR ENGELLİLER S.K. BATMAN GÖKKUŞAĞI ENG. S.K. MEHMET BİLMEZ OĞUZHAN YALDIZ ORHAN KAYA VEDAT TAŞDEMİR
18.02.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 12.00 UYSAL HYDRAULIC KONYA BED. E.S.K. GAZİANTEP BEDENSEL ENG.S.K. TOLGAHAN KAYADAN UĞUR YILMAZ ŞÜKRÜ BİDECİLER SADIK KAYHAN
18.02.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOYSUNİ ÇİM SAHA 13.30 SAMSUN BEDENSEL ENG.S.K. ANKARA AMPUTE S.K. VOLKAN OĞUZ MURAT ÖZÇETİN EROL EROĞLU MEHMET DEMİR
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
19.02.2024 G.ANTEP ŞAHİNBEY AKKENT SPOR TESİSLERİ 13:00 ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. ÖMER FATİH ERGÜL MUSTAFA SARI DAVUT ULUÇAY MURAT AKÇUN
21.02.2024 İZMİR BORNOVA BEHÇET UZ REKR. ALANI F.S 13.00 İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. PENDİK ENG. S. K. SÜLEYMAN AKÇİT GÜLDEN RENÇBER METİN TAMTEKİN HULUSİ AKIRŞAN
21.02.2024 TRABZON AKYAZI 2 NOLU SAHA 13.00 ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. SUAT ONAY GÜRKAN SEVİNÇ MEHMET ERTÜRK HARUN ÜNVER
21.02.2024 ANKARA ODTÜ SENTETİK ÇİM SAHA 13.00 ODTÜ TEKNOKENT S.K. KONYA AMP. FUT. S.K. AHMET İLHAN AYDIN MUSA MUTLU AHMET AYTAÇ ÖZÇELİK MURAT YÜZGEÇ
21.02.2024 ANKARA REHAB. MERKEZİ 19 EYLÜL SPOR TS 13.00 TSK REH. MRK. ENG.S.K. ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. GÖZDE BEDİR ŞEHMUZ ÜNVERDİ SERHAT ERBAY TUT AHMET ALANKA
21.02.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. SELAMİ KARAHANCI ZEYNEL CAMCI MEHMET ERAY USLU MUSTAFA ÇAVUŞ

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P