BİZİ TAKİP ET!

Ampute Futbol Federasyon Kupası

Ampute Futbol Federasyon Kupası

Federasyonumuzun 2014 yılı faaliyet programında yer alan Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Ampute Futbol Federasyon Kupası 20-21 Eylül 2014 tarihleri arasında Ankara’da yapılacaktır.
Federasyon kupasına 2013-2014 sezonu Ampute Futbol Süper Liginde mücadele eden ve sezonu ilk dört sırada tamamlayan takımlar katılacaklardır.

Ankara Yenimahalle Genç Engelliler S.K. / TSK Rehabilitasyon Merkezi Engelliler S.K. / İstanbul Özürlüler S.K. / İstanbul Yeditepe S.K.

Tarih : 20 Eylül 2014 Cumartesi
Yer : TSK Rehabilitasyon Merkezi Futbol Sahası Lodumlu –Bilkent / ANKARA
Müsabaka Saatleri : 13:00 -15:00
Tarih : 21 Eylül 2014 Pazar
Yer : Yenimahalle Bel.Engelliler Spor Kulübü Tesisleri Yenimahalle / ANKARA
Müsabaka Saatleri : 3.4.lük müsabakası 10:30 Final müsabakası : 12:30
Ödül Töreni : 21 Eylül 2014 saat:14:00

Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P