BİZİ TAKİP ET!

Suat KILIÇ Milli Takımla Buluştu

Gençlik ve Spor Bakanı Suat KILIÇ’a ziyaret…

     Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Tekerlekli Sandalye Basketbol Milli Takımı, Başkanımız Demirhan ŞEREFHAN, AS Başkan Ali Duran KARAKAYA ve Genel Sekreterimiz Cengiz SEKİ, Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Suat KILIÇ’ı 17.09.2013 tarihinde Gençlik ve Spor Bakanlığı’nda ziyaret ettiler.

     Sohbet havasında geçen buluşmada Başkanımız Demirhan ŞEREFHAN, Bakan KILIÇ’a federasyon bünyesindeki branşlar hakkında bilgi verdi. Federasyonda 15 branşın olduğunun altını çizen ŞEREFHAN, Avrupa’da Tekerlekli Sandalye Basketbol branşında çok yol katedildiğini ve Türkiye’nin bu sporda lider konumda olduğunu sözlerine ekledi.Bakan KILIÇ, Almanya’nın Frankfurt şehrinde gerçekleşen Tekerlekli Sandalye Basketbol Avrupa Şampiyonası’nda ikinci olan milli takımdan ve teknik ekipten şampiyona hakkında bilgi aldı ve son saniyelerde kaçan şampiyonluğun önemsiz olduğunu daha iyisini herzaman yapabileceklerini dile getirdi ve başarılar diledi.
      Gençlik ve Spor Bakanı Suat KILIÇ’a ziyarette milli takım sporcularının imzaladığı çerçeveli bir forma ve bir plaket takdim edildi.


Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P