Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Lig, 1.Lig ve 2.Lig” Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;
17-21 Şubat Hakem ve Gözlemci Atamaları
TARİH | ŞEHİR | SAHA | SAAT | A TAKIMI | B TAKIMI | HAKEM | Y.HAKEM | 3.HAKEM | GÖZLEMCİ |
17.02.2024 | GEBZE | METİN OKTAY SPOR TESİSLERİ | 11:00 | GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. | ODTÜ TEKNOKENT S.K. | ABDULKADİR DÜZGÜN | HASAN ÇİFTÇİ | ERHAN SARGIN | MUSTAFA ÇAVUŞ |
18.02.2024 | İSTANBUL | PENDİK BEL. AMPUTE FUTBOL SAHASI | 13.00 | PENDİK ENG. S. K. | ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. | CENGİZ DEMİR | EMRE ÇELİKBAŞ | CELAL ERTAŞ | MUSTAFA YONTAR |
18.02.2024 | KAYSERİ | ARGINCIK 2. NOLU SAHA | 13.00 | KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. | İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. | MEHMET HİMYERİ | AYDOĞAN YELTEPE | YUSUF EROL | TUNCAY ŞAHİN |
18.02.2024 | ANKARA | ANK .BB. AMP. FUT. PARKI SAHASI-BTKNT | 13:00 | ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. | ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. | MEHMET EROL | METİN TAŞ | RIDVAN TOP | ALPASLAN ACIMERT |
18.02.2024 | KONYA | SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI | 14:00 | KONYA AMP. FUT. S.K. | TSK REH. MRK. ENG.S.K. | MUSTAFA USLU | ALİ TUNÇER | FIRAT KONURCE | UTKU TUNAVELİOĞLU |
18.02.2024 | Ş.URFA | 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA | 12.00 | DEPSAŞ ENERJİ S.K. | ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. | UĞUR DOĞAN | İSMAİL ÖZMEN | MEHMET ALİ GÜLKARA | MURAT AKÇUN |
TARİH | ŞEHİR | SAHA | SAAT | A TAKIMI | B TAKIMI | HAKEM | Y.HAKEM | 3.HAKEM | GÖZLEMCİ |
18.02.2024 | SAMSUN | CANİK HALUK ULUSOY SUNİ ÇİM SAHA | 12.00 | MP SAMSUN ENGELLİLER S.K. | ADANA AMPUTE S.K. | HAYATİ TIRAK | MUSTAFA ÖZTÜRK | CİHAT YOLASIĞMAZ | MUSTAFA ÖZİZMİRLİ |
18.02.2024 | İSTANBUL | SANCAKTEPE BELEDİYESİ SARIGAZİ STADYUMU | 12:30 | SANCAKTEPE BELEDİYE S.K. | ANADOLU ERCİYES ENG. S.K. | FIRAT ACAROĞLU | ÇAĞRI TÜRKER | SAMET OGÜN AÇIKEL | NECMİ SADAY |
18.02.2024 | SAKARYA | YENİ SAKARYA ATATÜRK STD YANI SENT ÇİM | 12:00 | SAKARYA BED. ENG. S.K. | ANTALYA BŞ. BEL. S.K. | BİLGECAN ARZUMAN | SELAHATTİN YILDIZ | MEHMET ERTÜRK | YAHYA EROĞLU |
18.02.2024 | K.MARAŞ | MERKEZ 1 SPOR KOMPLEKSİ 2 NOLU SAHA | 13.00 | K.MARAŞ AMPUTE S.K. | OLİMPİK YETENEKLER S.K. | ALİ ARSLAN | KEREM ÖZTÜRK | MEHMET ÇİNPOLAT | MAHİR ÖZDEMİR |
TARİH | ŞEHİR | SAHA | SAAT | A TAKIMI | B TAKIMI | HAKEM | Y.HAKEM | 3.HAKEM | GÖZLEMCİ |
18.02.2024 | İSTANBUL | İSTOÇ SPOR TESİSLERİ | 14.00 | BAĞCILAR ENGELLİLER S.K. | BATMAN GÖKKUŞAĞI ENG. S.K. | MEHMET BİLMEZ | OĞUZHAN YALDIZ | ORHAN KAYA | VEDAT TAŞDEMİR |
18.02.2024 | KONYA | SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI | 12.00 | UYSAL HYDRAULIC KONYA BED. E.S.K. | GAZİANTEP BEDENSEL ENG.S.K. | TOLGAHAN KAYADAN | UĞUR YILMAZ | ŞÜKRÜ BİDECİLER | SADIK KAYHAN |
18.02.2024 | SAMSUN | CANİK HALUK ULUSOYSUNİ ÇİM SAHA | 13.30 | SAMSUN BEDENSEL ENG.S.K. | ANKARA AMPUTE S.K. | VOLKAN OĞUZ | MURAT ÖZÇETİN | EROL EROĞLU | MEHMET DEMİR |
TARİH | ŞEHİR | SAHA | SAAT | A TAKIMI | B TAKIMI | HAKEM | Y.HAKEM | 3.HAKEM | GÖZLEMCİ |
19.02.2024 | G.ANTEP | ŞAHİNBEY AKKENT SPOR TESİSLERİ | 13:00 | ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. | ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. | ÖMER FATİH ERGÜL | MUSTAFA SARI | DAVUT ULUÇAY | MURAT AKÇUN |
21.02.2024 | İZMİR | BORNOVA BEHÇET UZ REKR. ALANI F.S | 13.00 | İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. | PENDİK ENG. S. K. | SÜLEYMAN AKÇİT | GÜLDEN RENÇBER | METİN TAMTEKİN | HULUSİ AKIRŞAN |
21.02.2024 | TRABZON | AKYAZI 2 NOLU SAHA | 13.00 | ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. | GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. | SUAT ONAY | GÜRKAN SEVİNÇ | MEHMET ERTÜRK | HARUN ÜNVER |
21.02.2024 | ANKARA | ODTÜ SENTETİK ÇİM SAHA | 13.00 | ODTÜ TEKNOKENT S.K. | KONYA AMP. FUT. S.K. | AHMET İLHAN AYDIN | MUSA MUTLU | AHMET AYTAÇ ÖZÇELİK | MURAT YÜZGEÇ |
21.02.2024 | ANKARA | REHAB. MERKEZİ 19 EYLÜL SPOR TS | 13.00 | TSK REH. MRK. ENG.S.K. | ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. | GÖZDE BEDİR | ŞEHMUZ ÜNVERDİ | SERHAT ERBAY TUT | AHMET ALANKA |
21.02.2024 | Ş.URFA | 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA | 12.00 | DEPSAŞ ENERJİ S.K. | KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. | SELAMİ KARAHANCI | ZEYNEL CAMCI | MEHMET ERAY USLU | MUSTAFA ÇAVUŞ |
Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları kapsamında gerçekleştirdiği kamp sürecinde Titanic Deluxe Belek Otel’e teşekkürlerini iletiyor.
Federasyon başkanımız ve Milli Takım antrenörümüz İsmail Temiz’in nezaretinde gerçekleşen kamp sürecinde, Titanic Deluxe Belek Otel’in misafirperverliği ve özenli hizmetleri, takımımızın verimli bir şekilde hazırlanmasına katkı sağladı.
Otel yönetim kurulu başkanı, müdürü ve tüm çalışanlarına takımımız adına teşekkür ederiz. Sıcak karşılamalarınız, konforlu konaklama imkanları ve kusursuz hizmet anlayışınız, takımımızın kamp sürecini daha da anlamlı hale getirdi.
Milli takım Antrenörümüz İsmail Temiz, otel müdürüne takım forması hediye ederek gösterdiğimiz memnuniyeti dile getirmek istiyoruz. Bu nazik jest, takımımızın kamp sürecindeki mutluluğunu ve memnuniyetini ifade etmek adına önemli bir adım oldu.
Titanic Deluxe Belek Otel, sağladığı harika ortamıyla, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası öncesi hazırlıklarını en iyi şekilde sürdürebilmesi için gerekli olanakları sağladı.
İkinci Hazırlık karşılaşmasında Asya kıtasının güçlü ekiplerinden Özbekistan ile karşı karşıya gelen Ampute Futbol Milli takımımız, Rahmi, Ömer ve Fatih Şentürk’ün attığı ikişer golle sahadan 6-1 üstün ayrıldı. Böylelikle İngiltere’den sonra ikinci hazırlık maçımız olan Özbekistan Milli takımını da yenmeyi başardık.
Manisa bölgesi klasman hakemimiz Yusuf Bulut’u antrenmanda geçirdiği kalp krizi nedeniyle maalesef kaybettik camiamızın başı sağolsun.